Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon ha a megjelölés...

Facebookon ha a megjelölés olvasatlanra kattintok, akkor látja a partner, hogy megnéztem egyszer már az üzenetet?

Figyelt kérdés
Ha: kapok egy üzenetet, megnyitom, majd a megjelölés olvasatlanra kattintok, akkor is kiírja a másik félnek, hogy mikor láttam?
2013. máj. 18. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

De én is kíváncsi lennék rá ténylegesen.

2013. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, vagy valaki legalábbis elintézte nekem facebookon, hogy látta az üzenetemet, kiírta hogy látta amikor megnézte, aztán utána mikor később megint megnéztem az üzenetet, a Látta már nem volt ott. Szóval valahogy elintézte, hogy ne írja ki hogy Látta, lehet megjelölte olvasatlanként.
2013. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!