Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A szüleim nem nagyon engednek...

A szüleim nem nagyon engednek el bulizni. Mit mondjak nekik hogy el engedjenek? .

Figyelt kérdés
19 éves fiu vagyok. A szüleim nagyon féltenek engem vagy nem tudom. Mivel akárhányszor elmegyek valahova már hivogatnak óránként, és ha nem tudom felvenni akkor vagy 10 sms-t kapok tölük. Akárhányszor el akarok menni valahova bulizni mindig az a vége hogy kiabálnak és nem megyek sehova. Elég rossz mivel várnak engem a barátaim és kimaradok nagyon sok dologbol. Igaz párszor el engedtek már bulizni. De sosem eséttö reggelig. Mivel ha már valami csoda folytán elengednek akkor is már legkésöb 10 re legyek itthon. Ha meg fel emelem a hangomat hogy mégis elmegyek, akkor meg én vagyok a rossz. Igaz volt olyan hogy részegen jöttem haza. De ha megbeszéltük hogy nem iszok akkor be is tartottam, nekem nem az alkoholról szól egy buli.Hanem csak annyit szeretnék hogy kiszakadjak a hétköznapokból és el engedjem magamat. Mitcsináljak , hogy el engedjenek valahova már elég nagy vagyok és tudok magamra vigyázni és soem vagyok egyedül a barátaimmal vagyk mindig. Hogy beszéljem meg azt velük hogy engedjenek el?

2012. dec. 19. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem az alkoholról szól egy buli?Igaz,de sokan nem így gondolják ezt.A szüleid joggal hihetik,hogy a haverok nógatására biztosan fogsz inni valamennyit.

Mellesleg a hírekben is nem egy,nem két eset volt,amikor részeg fiatalok okoztak balesetet és bele is haltak/mások haltak bele.

Ezekbe belegondoltál?Valószínűleg nem ok nélkül nem szeretnének elengedni.

Nos a megoldást nem tudom,mert sem téged,sem őket nem ismerem,de csak annyit tudok javasolni,hogy üljetek le és próbáljátok megbeszélni(alkudozz velük :) ).A lényeg,hogy akármit mondanak NE emeld fel a hangod,mert annál kevesebb az esélye,hogy elengednek.Inkább győzködd őket,de ne erőszakosan tedd.Mást nem tudok ajánlani.


Remélem azért segíthettem valamelyest.

2012. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!