Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A szüleim nem nagyon engednek...

A szüleim nem nagyon engednek el sehova mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Szóval 19F vagyok. A szüleim meg alig engednek el valahova,de ha el is megyek akkor is már vagy 11 re itthon kell lennem vagy elöbb. Tudom hogy féltenek de ez már sok tölük is. Akárhányszor mondom nekik hogy ide vagy oda akarok menni már valami okot kitalálnak hogy ne menjek, vagy el kedzenek kiabálni stb... Volt már igaz olyan alkalom hogy el engedtek házi buliba akkor estétör reggelig ott voltam. De az nem volt ugyan az mivel tölünk nem volt messze ahol a házi buli volt. Az is igaz hogy volt már olyan alakalom hogy elég sokat ittam, és lehet azért nem engednek de multkor is elmentem igaz csak 11 ig voltam el, de nem ittam semmit mert azt mondták hogy ne igyak.Én nekem nem is az alkoholrol szólna a buli hanem csak egy kicsit kieresszem a gözt. Nem sokára lenne egy buli ahova elhivtak oda elszeretnék menni. Mihez kedjek? mert ha itthon felhozom a témát hogy elszeretnék menni egyböl rá vágják hogy nem, és ha én akkor is mennék akkor meg megy a kiabálás.

#buli.szülök.
2012. dec. 18. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak én 17 vagyok. Még sose voltam bulizni az éjszakában és eddig max 11-re otthon voltam. Most kezdenék végre eljárogatni bulizni, de nem engednek el.......:/
2013. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem se engednek el sehova. Még osztálytársakhoz se. Nem tudom mitől féltenek, de az én szüleimmel (főleg anyámmal) nem lehet mit kezdeni. Már beletörődtem hogy egészen addig amíg el nem költözök itthonról itt fogok rohadni a tankönyv felett, a számítógép meg a tévé előtt.
2013. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

na milyen kis lelki társakra akadtam :DD

17 éves vagyok 2 hónap múlva leszek 18 és azért nem engednek sehova mert hogy nem töltöttem még be.

De szülők ellen nincs megoldás úgyis mindig kitalálnak valamit hogy miért nem teheted meg amit megszeretnél, úgyis mindig eldöntenek mindent helyetted, azért van mert szeretnek és féltenek.

Szóval ezt mindenkinek el kell viselni amíg egy fedél alatt él a szüleivel.. =| _

17/L

2013. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!