Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A szüleim nem nagyon engednek...

A szüleim nem nagyon engednek sehova. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Szóval 19f vagyok, ha elmegyek valahova bulizni azt már elötte egy héttel kell elmondanom hogy hova megyek meg kivel. De volt olyan is hogy elmndtam egy héttel elötte és mikor indulnék elfele,már valami okot kitalálnak hogy ne menjek sehova maradjak itthon.Tudom hogy féltenek. De ez már egy kicsit sok, hogy ha elmegyek valahova akkor már majdnem óránként hivogatnak, és ha ugy van akkor még utánam is jönnek. Max 11 ig maradhtatok el. Na jó volt olyan hogy elmentem este és másnap jöttem haza de az, nem ugyan az volt mivel házi buliban voltam ami tölünk nem volt messze. Nagyon sokszor hivogatnak a haverjaim hogy jössz ide meg oda ? én mondanám hogy igen.De ugy se engednének. Igaz volt már olyan alkalom hogy elég csunyán berugtam. De volt olyan hogy megbeszéltük hogy semmit nem iszom akkor be is tartottam. Nagyon régota nem voltam bulizni, és nem sokára lenne egy jó amire el szeretnék menni. Mihez kezdjek?. (bocs ha hosszúra sikeredet.)

2012. dec. 16. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy erre engedjenek el, úgyse sűrűn mész sehova, nem fogsz berúgni, jól viselkedsz, és 19 éves vagy!!! Amúgy nem veszik észre, hogy már nem kisgyerek vagy? Nem akarom bántani őket, dehát na, más 14 évesen az éjszakában (amivel amúgy szintén nem értek egyet), de ennyi idősen azért túlzás már, amit csinálnak. Nem tudom, milyen a viszonyod velük, hogy megbeszélnétek...

(Az én anyám dettó olyan, hogy minden lépésről be kell számolnom, bár én meg magam se vagyok bulizós fajta, úgyhogy annyira nem volt ebből gondom a te korodban.)

2012. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!