Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen rajzfilmeken nőttél...

Milyen rajzfilmeken nőttél fel, milyen rajzfilmek voltak gyerekkorodban?

Figyelt kérdés
Én '84-es évjárat vagyok, emlékszem Tom & Jerry-re, a hétvégi Walt Disney mesedélutánokra, még arra is, hogy amikor bejött a Cartoon Network, akkor még angolul ment (pont ezért szerettem akkoriban, segített nyelvet tanulni), volt Könyvek könyve, Egyszer volt... sorozat, Hupikék törpikék, Magyar népmesék, hirtelen most ezekre emlékszem, de több volt, csak nem mindegyiknek jut eszembe a címe.
2009. jún. 27. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 69-ben születtem.volt mazsola és tádé,futrinka utca,

varázs ceruza,lolka és bolka,magilla gorilla,kockás fülű nyúl,mézgáék,moha és páfrány,kisvakond,és még sok,de hirtelen ennyi jutott eszembe...

2009. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A futrinka utcából ma egy Libri kirakatában láttam mesekönyvet :-)
2009. jún. 27. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekeim meg nem szeretik/szerették16 ill.14 évesek....:-(

ja 1 vok

kukori és kotkoda,frakk,no megálj csak(orosz)

2009. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagyok.. És Tom&Jerry volt a kedvencem! xD De ami ment tulajdonképpen néztem, és ez most is igy van. :)
2009. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem egy egész videó kazettám volt több órás Tom & Jerry-vel :-)
2009. jún. 27. 21:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még egy gyerekkori kedvenc, Őslények országa. Nem tudom, erre emlékszik-e még valaki.
2009. jún. 27. 22:13
 7/11 A kérdező kommentje:
Babar is volt :-)
2009. jún. 27. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én '88-as vagyok:)


Lássuk csak:

Hupcsi törpik

Chip és Dale

A rengeteg japán rajzfilm(mumin,kalánka néni)

plusz apum hozott nekünk parabolát és így német mesecatikat néztem így aztán én hamar láttam a Johhny Bravot,Dexter Labora,Bambula és Menyus,Boci és Pipi(asszem 8 voltam amikor ezeket nézni kezdtem),meg ugye a kalasszikusok Frédi béni,tom és jerry,flúgos futam és az újabb japán animék mint sailro moon dragon ball,candy,hello sandybell,lili a virágangyal,anette,kisasszonyok stb stb:)

2009. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
magyar népmesék, frakk a macskák réme, a macskafogó, és néha tom és jerry
2009. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az Animániáról mindenki elfelejtkezett, kegyetlen jó volt, még felnőtt fejjel is fedezek fel benne olyan poénokat, amiket annó nem értettem.


Ezen kívül Batman, Sötét zsaruk.


Illetve a Gargoyles-t imádtam, de az szerintem nem ment magyarul, mi a németen néztük (még ma se tudok egy kumma szót se németül, de ez nem zavart), aztán az internet korszak beköszöntével, angolul nézve jöttem rá, hogy milyen bonyolult sztori.

2010. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!