Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik rajzfilmeket szeretted...

Melyik rajzfilmeket szeretted nagyon gyerekkorodban és melyek azok, amiket utáltál?

Figyelt kérdés

Esetleg van olyan,amit még mos is megnéznél?

Kort és nemet is írhattok!


2011. júl. 5. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

szerettem:

Macseb

Algebra ablaka

Dexter laboratóriuma

Görcs ikrek

Kölyök nem Dedós (K.N.D.)

Rube a csodabogár

meg a nickelodaonon ment asszem Kablam volt a neve..

satöbö satöbö


nem Szerettem:

Sissy hercegnő

Wuncspuncs a varázskoktél

Oggy és a svábbogarak

másra nememlékszek xd


18/L

2011. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerettem: Dragon Ball, Ezüst Nyíl. Ezek voltak az elsődleges kedvenceim, de igazából ami a cartoon network, vagy később a minimaxon ment azokat szinte mind szerettem. Olyan mesét amit utáltam volna hirtelen nem is tudok mondani (pedig biztos volt :D) Amiket nagyon szerettem azokat a mai napig szívesen megnézem :)

21/F

2011. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Tom és Jerryt imádtam,elég sokat szerettem,nem jut eszembe olyan amelyiket nem.Most nem igazán nézek,az ilyen hosszabbak közül a Jégkorszakot láttam,elég jó volt:D

A Madagaszkárt meg a Kung fu pandát meg akarom nézni majd valamikor.Jah és mostanában a testvérem Spongya Bobot nézi,láttam egy pár részt belőle.

19-L

2011. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Beetle Juice. :D Rémségek kicsiny boltja, vagy mi volt a címe, Candy,Candy, Sailor Moon, meg jócskán később (meg most is) Spongya Bob

Utáltam a Krisztofórót, meg Tom és Jerry sem volt a szívem csücske.

2011. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem szeretem a mostaniakat, valamiert nem jonnek be, de van azert kedvencem:

- Tom es Jerry

- Kengyelfuto gyalogkakukk show

- Tapsi Hapsi

- Simsala Grimm

- Magyar nepmesek...

Kb. ezek a bestek :)

2011. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettem az összes klasszikus Disney mesét, a Hattyú hercegnőt, A csodálatos hóembert, A Fekete szépséget.


Aztán Carton Network-on szinte mindent, Ed, Edd, Eddy-t, Johnny Bravot, aztán azt a rózsaszín félős kutyás izét :D, mindent *-* Kár, hogy a CN nem ezeket vetíti, hanem a mai "menő" meséket, amik szerintem halál sz*rok :/


14/l

2011. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!