Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most mi értelme van ennek a...

Most mi értelme van ennek a cosplay dolognak?

Figyelt kérdés
Tök nem látom értelmét, elcseszel egy csomó pénzt azért hogy beöltözz egy mesefigurának,aztán leégesd magad egy népszerű helyen? ennyi a mai gyerekek szórakozása? Most azt ne mondjátok hogy ez akkora buli...
2012. ápr. 22. 21:52
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
(Asszem) ma van h Punk megelőzi Cena-t :D és többi ideje tartja az övet...de am nagyon látszódik h egyre szarabb a WWE :(
2012. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Mert punk a legjobb :D amm sztem nem feltétlen :D inkább azt látom hogy mindig szól épp 8 emberről aztán van vagy 50. Pl hol van a miz? sehol :D big show? nagoyn sehol stb... :D
2012. dec. 4. 14:37
 43/55 anonim ***** válasza:

Nem ! Punkot egy Undertaker halálra verne ^^! Régóta akartam már egy ilyen meccset és lehet h lesz a WM 29-en :)

Igen kicsit már én is unom h csak ugyanazok...-.-" Spoiler : Big Show most lesz mert ő most bajnok :/ olyan rossz h 2 hónappal le vagyunk maradva...

2012. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Ja am Smack Down az mikor van ?:D Csak a Raw-van amit normálisan leadnak az összefoglalóban egyszer még Sheamus a bajnok a másik pillanatban meg már Big Show...Az eurosporto2 azt meg inkább nem részletezem...:D
2012. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Jah, hát te akk le vagy maradva :D akk még punk új csapata se van benne meg a rybíckes konfliktus :D akk lesznek még ott jó részek nyugi, én angolul nézem a két órás heti összefoglalót :D
2012. dec. 5. 17:43
 46/55 anonim ***** válasza:
Nem vgyok nagyon le maradva mert utána szoktam nézni meg minden de nem vagyok olyan jó angolos szal :/
2012. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
MIt tud szeretni Punkban ??:ooo
2012. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Azt a kis vicces nagyképűségét :D meg hogy mindig nyer vmilyen kis trükkel :) de ennyi erővel mit lehet szeretni cenában? Ő az akit csak a 10 évesek szeretnek és inkább egy vicc mint egy karakter :D
2012. dec. 10. 06:50
 49/55 anonim ***** válasza:

Kis nagyképűség......őő csalással nyer !!Nem csak azok .!

Azt h ő sohasem adja fel , nem csal, nem egoista barom aki kikészíti az idegeimet és úgy megverném.., ő az egyetlen aki rendesen "játszik". Ja am ha Cena nagyon akarja akkor megveri Punkot mint pl a nights of champions-on mert megverte ! az már más h annál a ....... maradt az öv...


Én is szerettem régebben (kedvencem volt..) Punk-ot, de amióta köcsög lett úgy megverném xDDD folyton arról üvöltözik h tiszteljetek bla bla blaa míg Cena ezt elérte (és Punk is képes lenne rá...)de amíg Punk nem tisztel senkit ne várja már el h mi igen ...

2012. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
De nem csalással nyer, mert előre le van írva nemtudom mennyi időre hogy mi lesz :D ezt a szerepet dobta neki a gép. mondjuk lehetne már más a bajnok :D mondjuk a Miz :D
2012. dec. 11. 07:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!