Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most mi értelme van ennek a...

Most mi értelme van ennek a cosplay dolognak?

Figyelt kérdés
Tök nem látom értelmét, elcseszel egy csomó pénzt azért hogy beöltözz egy mesefigurának,aztán leégesd magad egy népszerű helyen? ennyi a mai gyerekek szórakozása? Most azt ne mondjátok hogy ez akkora buli...
2012. ápr. 22. 21:52
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Figyelj, miért fáj az neked, ha más így érzi jól magát? Ez fejleszti az ember kreativitását, és egy nagyszerű közösség tagja lehet.
2012. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, ha szerinted az anime "mese", akkor ajánlom az Elfen Lied-et, vagy a Higurashi no Naku Koro Ni-t. ˇˇ
2012. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

Ciel-el értek egyet , mongyuk én is eléggé animés vagyok , De ha szerinted egy olyan anime amibe repkednek a fejek kb nem nevezném mesének ,pl:Higurashi,elfen,mirai nikki talán még angel beats is.

Aztán szerintem 1-2 echit sem éppen "gyerekeknek" találták ki , mert rálehetne tenni a 16-os karikát vagy 18ast is oda ahol kb 2percente villognak a csöcsök , meg belátni bugyija alá stb..

2012. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
Éppen ezért írtam az Aishiteruze Baby-t, mert szerintem az sem gyerekeknek való (ill. NEM CSAK nekik).
2012. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Épp itt a baj hogy a japánok vannak annyira elmebetegek hogy emberi tulajdonsággal ruházzanak fel egy íróasztalt... Azt nem lehet megérteni hogy ebben hogy ragad meg a fantáziátok? Tömeggyártásra legyártott fosok. Minden nap kikerül a világba 2000 ilyen és ti meg itt csorgatjátok a nyálatokat hogy ez milyen király. Ennyi erővel énis tudok csinálni ilyen animéket...
2012. jún. 17. 22:48
 26/55 anonim ***** válasza:

Toodmit csinálj amit akarsz, én csak szánni tudlak érte..

Pont miattad senki sem fog lemondani róla.. Az hogy te mit gondolsz az itt édeskevés barátom .. Úgy mindent könnyű leszólni hogy ki se próbáltad.

2012. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Hát bisztos nem fogok talpig beöltözni egy mesehősnek,és kiállni a napra még több 100 mesehősnek öltözött baromhoz, japánul ordibálni meg mesékről beszélgetni.... és még ezért fizetni is...
2012. jún. 17. 22:57
 28/55 anonim ***** válasza:
"Mielőtt megismerném, már ítélkezek. Mert miért ne? Az olyan király!" Ez most miért jó nektek? Komolyan nem értem...
2012. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Ez is két oldalú dolog.... Ennél sz*rt? Ne ítélkezz mielött nem próbáltad....
2012. jún. 17. 23:58
 30/55 anonim ***** válasza:
Kérdező te ritka nagy kretén lehetsz .. omg már bocs , igaz nem a te hibád..
2012. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!