Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most mi értelme van ennek a...

Most mi értelme van ennek a cosplay dolognak?

Figyelt kérdés
Tök nem látom értelmét, elcseszel egy csomó pénzt azért hogy beöltözz egy mesefigurának,aztán leégesd magad egy népszerű helyen? ennyi a mai gyerekek szórakozása? Most azt ne mondjátok hogy ez akkora buli...
2012. ápr. 22. 21:52
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kretén csak megkérdőjeleztem valamit :)
2012. jún. 18. 09:37
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem az ilyeneket. Bár még csak 16 éves vagyok (és lány, mondjuk ez az információ nem hiszem, hogy olyan fontos), és eléggé rajongok az animékért, én nem érzem úgy, hogy a cosplayezéssel bármi gond is lenne.

Ha az okoz megnyugvást, kedves kérdező, akkor elismerem, nem vagyok teljesen normális. De azért, mert neked más nyújt szórakozási lehetőséget, mint a hozzám hasonlóaknak, még nem kéne leszólni.

A cosplayezésben egyébként az is nagyon jó, hogy magadnak készíted el a jelmezed. (Lehet neten is rendelni, de az jóval többe kerül.) Foglalkozol vele, és mikor elkészül, büszkén kijelentheted, hogy megszenvedtél vele, energiát fektettél bele, satöbbi.

Ha valaki nagyon kedvel egy animeszereplőt, bizonyára azt kívánja, bárcsak létezne az illető. (Igen. Hívd ezt betegesnek, gyerekesnek, vagy aminek szeretnéd.) A jelmezekkel ezeket az álmokat váltják valóra. Amivel kifejezik a saját rajongásukat, valamint még másoknak is örömet okoznak. Szerintem ez tök jó dolog.

Nagyon sajnálom, hogy most csak ilyen összecsapott kommentre futotta, de az időre való tekintettel annyira nem is érdekel.

2012. jún. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:

1 mit érdekel? mellesleg lehet olcsón is venni...

2 nem mesefigura...(az is lehet de nem gyakori...)

3 hagy égessék ha jól érzik magukat(max röhögsz egy jót)

4 nem csak gyerekek !!!!!!!!!!!!! mellesleg tök mind1 ők legalább kedvesek és megértik egymást... nem úgy mint a mostani pózer k*csög gyerekek... (tisztelet a kivételnek !!)

mellesleg első kommentelő: igaz ! jobb mintha cigiznének stb..!

mindenkinek más az ízlése miért kell leszólni van egy két gyerekes de van egy két igazán jó is !!és ennyi erővel amit te szeretsz az szar... minek van értelme?? anime - gyerekes, de én szeretem..azelőtt én sem szerettem de most igen (félreértés ne essék nem a hellokitty-t szeretem..) pankráció- semmi értelme megrendezett sz@r.. de én akkor is szeretem ..:D mert jó nekem jó mindenkinek más az ízlése és szerintem ez a jó (lehet egyszerre sokat szeretni pl.: én anime, pankráció:DD..)de nagyon gyerekesnek érzem magam, de ebben a világban már semmi szeretetet nem érzek ezért jó látni sok olyan hülye embert mint én mert érzem h nem vagyok egyedül te ezt biztosan nem értheted csak mi érthetjük egymást .!(nem is akarod és nem is fogod megérteni !)nem mind1 neked h ki mit csinál én szeretem a japánokat és az animeket van egy barátok aki animeket szeret és egy aki csak a japánokat de animeket nem .mindenki más mind1 tudom h nem fogod megérteni és hiába írom le nem is érdekel de nekem ez jól esik eddig én sem vállaltam fel de most már leszarom az ilyeneket (bocsi a kivétlenek, szerintem az is fontos h ezt hozzátegyék mert kurv@ra irritál ha álltalánosítanak !!)mellesleg tuti h láttál már animet én nem utállak mert nem szereted elfogadlak mert biztos benned is van olyan ami szerintem hülyeség :D hiszen mindenkiben van sokat hangoztattam már h mert mindeki más de azért mert igaz meg mert értsd meg :D de am ja ne itélkezz előre vannak igenis nagyon szarok de vannak nagyon jók ( anime példa: vampire knight én ennél szarabbat nem láttam koppintás de még az is szar !!!!magyarhang ne ne neeee !! sztori szar unalmas nyálas ! érthetetlen f@s! ez az az anime amit ki nem állhatok de sokak imádják.. én nagyon vegyes ízléses vagyok..:D de van amit imádok egyszerűűen :DD)


Köszi h meghallgattál ez az én okom mondj egy jót h miért nem szereted és elfogadom ..!! (de nem ilyen szar közhelyt mint pl.: gyerekes (mert van ami kurv@ra nem az !!:D ) japán ( ki nem szarja le ??!! ennyierővel az amerikai filmek szarok.. a 1d szar ..mondjuk az is..:D )

hülyék vagyunk de tudod nem csak ebben különbözünk mert mi legalább felvállaljuk magunkat , egyéniségek vagyunk (igen azok vagyunk mert mint mondtam van olyan anime amit ki nem állhatok de nem zavar mert van egy barátnőm és neki egyik kedvence és nem érdekel ha róla beszél) és annyira királyak vagyunk h még ilyen " sz@rokat" is tudunk szeretni :D ja és nem csak animet hanem Harry Potteret , Star warst és játékokat is cosplayeznek . de ha nem tetszik hívhatod beöltözésnek is :D

Biztos h tudnék benned is találni valamit ami rossz vagy hülyeség ja bocs te biztos tökéletes vagy :D mit Dolp Ziggler :D (utálom őt! félreértés ne essék XD) ja és megint bocs mert rosszul fogalmaztam nem rossz-at tudnék találni mert nem rossz ha egyéni vagy . van egy másik barátnőm aki azért csesztet h jajj de hülye vagy utálom az animéket..!! szánalmaaas.. ( ki nem sz@rja lee??:D tuti h kicsi ként ő is szerette mellesleg neki bármit szeretek rossz de nem zavar. ő is olyan mint a többi mostani csaj de hát ha ő ezt szereti legyen ( én a twilight-ot sem szeretem..) ) másik jaaaj már megint a pankráció ne máár olyan csúnyák és ilyesztőek ( omg ilyesztő?? jólvan okk (mondjuk van olyan aki az de akit én szeretek az nem :D) csúnyák 1 nem (szerintem) 2 ki mondta h azért nézem mert kurv@ helyesek?:D) akk 3 jajj a Jedward milyen hülye a hajuk már?? (szerintem nekik ez a cuki mellesleg aaahhhhh :):D<3 én nem azt a sz@r iD meg Zayn-t szeretem szerintem ő pont h ronda..)és legalább cukik, hülyék és legalább van hangjuk...) 4 Írek fúúj ilyesztőek ahh és ronda vörösek ( nem rajongok az írekért de imádom h olyan fehérek :D és vagy vörösek vagy szőkék :)) pl.: Jedward (ugye:D) és Sheamuuusss :D <3 )na de mind1 :D néha már belezavarodok magamba :D



asszem ennyi majd ha eszembe jut valami leírom !!;) :D

Bocs a csúnya szavakért de már kicsit kivagyok :D


Még egyszer boccs:DD én olyan hülye csaj vagyok (néha-néha :D ) (BAKAAAAAAAAAA:D)

2012. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
előző vagyok kérlek írj választ :DD
2012. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

nem olvastam végig, mert fél 7 van és félálomban vagyok még szal annyi a lényege hogy énnekem semmi bajom az animekkel érted.Régen néztem a Bleach-t is meg a Naruto-t is csak hol a hiba? ja igen.... első 100 rész: mindegyiknek kibaaszott jó aztán kezd elsablonosodni és olyan szar lesz hogy már kész. Meg lehet hogy vannak rendes cosplayesek de egyszer pl voltam egy buliban ahol több is volt, ittak egy kicsit és kajak mintha vmelyik animeszereplők lettek volna. Ott rohangáltak meg japánul ordítoztak hát mondom kikezek....De hátmostha jobb az hogy elköltessz több10000 forintot arra hogy vmi hülye fesztiválon szambázz 1-2 hasonló idegzetű gyerekkel meg stb, akk hajrá ^^



btw: a pankráció téll király :D

2012. nov. 29. 06:36
 36/55 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Hát az ilyen animeket én sem szeretem :D És az tényleg beteg animt írtál hát én annyira még nemm vagyok "hülye"...remélem....hát én eddig egy visszafogott cosplay-t csináltam itthoni cuccaimból de azt is csak képekre :DD mondjuk az animes találkozókat szeretem :Dlegalább ott látom h vannak nálam hülyébb emberek is xD


Ki a kedvenced?:D (pankráció)

2012. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Bleach-t meg Narutot ne keverjük 1 jó animéhez .. bleach meg a naruto tömeg shounen szarság , sablon az egész.


Mi értelme van a cosplaynek ? Nem mind1 ? Aki szereti had csinálja , én nézni szeretem a conokat , néha elmenni rá , de 1részt nehéz cosplay-t csinálni , másrészt drága , harmad részt meg nem szeretek kitűnni a tömegből .

2012. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
C.M punk of course ^^
2012. nov. 29. 23:36
 39/55 anonim ***** válasza:

Neeee reméltem h nem ezt mondod mondjuk tudtam...:D Régen én is nagyon szerettem de most egy kcsög !!! gyűlölöm most :( Mióta bunkózni kezdett elkezdte csesztetni Cena-t (aki most a kedvencem :D régi sorrendem az Punk , Cena volt de most...) és mióta összeállt Heymannel...

De mind1 a mostani pankráció sem a régi már régebben sz@rrá verték a másikat ha bajuk volt most meg abból áll h a hülye Vicki cseszegeti Aj-t (meg nem mind1 neki h kivel jár Aj??:D) meg összekavar mindent Aj-vel meg Cena-val és még ki van akadva ha smárolnak :DD mint egy elcseszett ilyen latin görög maricsiri meg mik vannak :D


Ha megkérdezhetem lány vagy fiú vagy és hány éves ?:DD

2012. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
hát ennyire nem vagyok képben mer most kezdtem el újra nézni egy év után,régen miz-t bírtam most punkot. Cenát sose szerettem. koxos...:S:D amm f/17
2012. dec. 3. 21:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!