Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit érzek? Barátot akarok?

Mit érzek? Barátot akarok?

Figyelt kérdés

Egy 6. a-s srác vagyok.Ezzel kezdem.Az érzelmeimet ismerem és jó helyre tudom helyezni.Szerintem én a lányokat szeretem.Nem is szerintem BIZTOS VAGYOK.A 6. b-be van egy srác akinek van egy barátja.Szerintem jó stílusa.Jót érzek mellette.Nem tudom elkülöníteni ezt az érzést.Tudom mi a szerelem érzése az egy olyan jó érzés, hogy egész nap vele lennél.Nem hiszem, hogy szerelmes vagyok belé azt se, hogy a fiúkat és a lányokat is szeretem.Szerintem csak Példaképnek nézem.Vagy barátja akarok lenni nagyon.Lehet, hogy szerelmes vagyok, de nem hiszem.Szerinted a mellette mihez különíteném.Nem nagyon beszélünk csak néha, mert ő a barátomnak az egyik legjobb barátja és sokszor vele van.Van egy lány akibe szerelmes vagyok 100%, mert úgy néz ki mint Catalina/Yésica a Csajok, szilikon ez lesz a paradicsomba.Meg a személyisége is jó.(No ezt hagyjuk, mert ez már magánügy, hogy nem vagyok az ő rangján az osztályba.)Tehát tisztába vagyok az érzéseimmel kivéve ezzel amit körülírtam!Hova csoportosíthatnám?Mit tegyek?

Még egy utolsót írok hátha fontos erős serdülő vagyok a testem úgy mondhatjuk teljesen átalakul hajam magasságom is nagyon erősen és a hormonok által keletkezett pattanásokból is iízlelek (, de használok oxyt arctisztítót.:D).A gondolkodásom is más azt is érzésem.Úgyhogy lehet ez is befolyásol..Meg leírnám nem vagyok hülye... 2 teljes nyelvet tudok és 1 felet (angol) 1 alapfokút (spanyol).Nem is vagyok magyar pár éve éve költöztünk ide...De azért tökéletesen beszélek.Na annyira szerintem sikerült bemutatnom magam, hogy tudjatok válaszolni, hogy mi ez az érzés, mert nem hiszem, hogy fiúkhoz vonzódom.Has mégis kell még infó a származásomról vagy akármiről szívesen írok.


Köszönettel:

Egy 12 éves fiú.


2009. máj. 14. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de nem teljesen értem a kérdésedet. amit leszűrtem a leírásból: van egy barátod, és annak egy berátja. Te ezt a barátot mintegy példaképnek tekinted, és szeretnél a barátja lenni. De még az is lehet, hogy szerelmes vagy belé, bár többször is hangsúlyozod, hogy neked a lányok tetszenek. Kicsit szorongasz a külsőd miatt: ez érthető. Arra gondolsz, hogy talán a srác nem lenne szívesen a barátod, mert kicsit másképp gondolkodsz, mint ő. Ez is érthető.

Mégis akkor mi a lényeg? Mondjuk meg, hogy te most szerelmes vagy-e egy másik fiúba, vagy csak barátként szeretnél hozzá közelebb kerülni? Ezt neked kell érezned!


Annyit tudok mondani, hogy 12 éves vagy, és bár ez nem fog tetszeni: bőven gyerek még. Nem vagy tisztában a barátság és a szerelem közötti különbségekkel, és a saját nemi identitásoddal is csak most kezdesz ismerkedni. Most fedezed fel, hogy milyen szépek tudnak lenni a lányok, és hogy valamit majd kezdeni kellene velük.

Ez azonban ráér még: én azt mondanám, hogy egyelőre ne próbáld bebeszélni magadnak, hogy szerelmes vagy egy másik fiúba! Ez még nem szerelem, valószínűleg csak barátság.

Fel a fejjel, próbáld magamban tisztázni a dolgokat, és fogadd elismerésem, amiért ilyen jól beszélsz magyarul! :)

2009. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sak baratkent erzel iranta(de ezt megis te kell tudd). Egyebkent roman vagy?
2009. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dehogy,Ha népcsoportként kérdezed akkor zsidó, de inkább maradjunk a izraelinél.Köszönöm azt a hosszú és intelligens választ megfogadom.Egyébként írtam Csajok, szilikonm ez lesz a paradicsom - Na onnan szépek a csajok meg nem rossz egy telenovella.Különösen Yésica nagyon szép és a sorozatban jó a személyisége, és a okossága.(Mondjuk az a sorozat lehet hülye egy színész) Egyébként tisztában vagyok sokat fogok is változni, mert apám génjeit örököltem és ő is ilyen volt.Tehát lehet érintheti a érzéseimet is.:D Meg hát alapszintű spanyolt is tudok ha már itt kérdezted a második válaszoló :P.Tisztába vagyok azzal is, hogy most azok a szexuális hormonok nem emlékszem a nevükre, úgy mond aktívak, olvastam róla.Lehet nem kéne törnöm magam ezen úgy is más osztályba jár.Ha valakinek van hozzászólni valója, akár kritika akár tanács akár más nyugodtan írjon a kritikákon nem sértődök előre is!

Üdv

2009. máj. 14. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!