Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem akarok elveszítene még...

Nem akarok elveszítene még egy barátot, de zet már nehéz elviselni. Mit tegyek? (bőv lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nagyon bejött egy srácnak.A fiú már nagyon beleélte magát a dologba, hogy a lány szereti őt. De nem jártak. Mindig az volt, hogy én adtam át az üzeneteket a barátnőmnek,mert ő nem beszélt a gyerekkel. Két nappal ezelőtt végleg megszakadt közöttük még a barátság is. Én még azóta is beszélek a fiúval ,mert jó haverok vagyunk, de szerintem ő már másképp gondolja.. Úgy érzem próbálja elérni, hogy betöltsem a barátnőm által hagyott űrt benne, de én csak barát akarok lenni semmi több. Viszont ő ezt nem igazán tudja felfogni (hiába idősebb 2évvel). Azt gondolom hogy csak két lehetőségem van: 1. vagy hagyom őt és soha többet nem beszélünk (így elvesztek egy számomra jó barátot) vagy 2. hagyom hagy gondolja amit akar, mert már tegnap is le "kicsim"-ezett hiába mondtam hogy ne.. Azt szeretném hogy valaki adjon tanácsot nekem, mert már így is én érzem rosszul magam.
2011. jan. 15. 12:22
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat kicsit elírtam a kérdés elejét és am 13/L vagyok.
2011. jan. 15. 12:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondtad már neki,hogy te CSAKIS barátságot akarsz köztetek,mert más fiú tetszik neked vagy hasonló?? :)
2011. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen már mondtam neki..
2011. jan. 15. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!