Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki ha animét nézek?

Ciki ha animét nézek?

Figyelt kérdés
Ugyanis mindenki körülöttem (osztálytársak, rokonok) azt mondák hogy nem kellene már mesét néznem, meg, hogy ez h*lyeség. Én viszont nagyon-nagyon szeretem.. Ugye ti is néztek?
2009. máj. 14. 16:04
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
az anime felnőttektől felnőtteknek szóló mese vagy film én 16 vagyok de nagyon sseretem kicsit olyan mint ua egy olyan világban élnék és ez jó szákomra kedvenceim eggyike a naruto de láttam a simát és a shippuudent is mindig várom a részeket szinte már nem tudok élni nélküle szerijtem a manya olvasása és a részek a legjobbak én mind2 olvasom nézm mert igy érthetőbb és amig várom addig nem dühőngők ha nem élvezem a mangát sok jo van de nek tudnák felsorolni most a szüleimnek nem tetszik de nem érdekel mert nekem jó amikor animet nézek mindig nevetek a boldoságtol ha naruto fel á megtanitott néhány dolgot nő az akarat erőm minden téren remélem segitettem xDDD 16/fiú
2012. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!