Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki ha animét nézek?

Ciki ha animét nézek?

Figyelt kérdés
Ugyanis mindenki körülöttem (osztálytársak, rokonok) azt mondák hogy nem kellene már mesét néznem, meg, hogy ez h*lyeség. Én viszont nagyon-nagyon szeretem.. Ugye ti is néztek?
2009. máj. 14. 16:04
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
58%
48 anime után mondhatom magam anime fannak?xD
2011. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
62%
szerintem eggyáltaklán nem ciki a nyúgdíjas tatám is animet néz meg a bátyám is aki 17 éves.
2011. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
73%
Szerintem inkább az ciki amikor valaki le "mesézi" az animéket...Mert az igaz hogy a Moe típusú animék mondhatók mesének(pl:Pokemon) de mondjuk egy Yaoi vagy Ecchit már nagyon nem neveznék mesének. Azok akik ezt cikinek tartják ,szerintem tisztába sincsenek azzal hogy mire mondják, hogy gyerekes... Én is nagyon szeretem az animéket és a mangákat is mert nagyon sok féle van belőlük(nekem a kedvenceim a shoujo, romantikus, vígjátékok)+ vannak igen érdekes történetűek amikből még akár tanulni, okulni is lehet(pl: Clannad, Méz és Lóhere)Jah és ezek révén meg lehet ismerkedni egy más kultúrával(Japán), és ha az animét japán szinkronnal és magyar felirattal nézed akár még pár szót is megtanulhatsz(Én,aki kb 120 rész ilyen szinkronos animén van túl már úgy 20-30 szót tudok:D)
2011. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Jah és 14/L
2011. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem ciki... Én is nézek animét világéletembe szekáltak vele de az csak ezeket az embereket minősíti. Mert ugye aki Tankcsapdás pólóba megy suliba az segáz de ha mondjuk egy mangamintás pólót veszel fel az halálciki. Nem kell törődni másokkal.
2011. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
73%
Világéletemben imádtam az animéket sorra falom őket naptáramba folyamatosan írogatom le, hogy mikor jelenik meg a következő Bleach vagy Naruto rész :D Leginkább az eredeti szinkront szeretem (japán) ezért már tudok egy csomó szót Japánul és mindig olyan büszke vagyok rá, hogy most már van olyan, hogy mond egy mondatot Japánul a szereplő és nem kell elolvasnom magyarul alatta a feliratot, hanem egyből tudom, hogy mit mondott :D Ja amúgy a kérdésedre a válasz amúgy: Nem, nem ciki! Sőt, egyáltalán nem az. De ha engem kérdeztek, akkor inkább nézek animéket, mint ilyen agymosást előidéző Valóvilágokat, meg honnantudjam még miket. Az animék sokkal jobbak :D
2011. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Semmi baj sincsen vele, sőt, én is kezdek kacsingatni az animék felé. Igaz, itt meg kell osztanom egy titkot: én a mai napig Pokémon-fan vagyok, sőt, kb. tényleg az egyetlen anime amit láttam eddig. Gyerekanime, de mivel a fél gyerekkorom erről szólt, igen sok szép emlékem van vele kapcsolatban... és én nem szégyellem egyáltalán még ezt sem.


Nem beszélve arról, hogy az animék nagy része egyáltalán nem gyerekeknek (legalábbis nem a kicsiknek) szól, egyáltalán nincs mit szégyellned neked sem. Én pedig amint végignéztem az összes eddigi epizódját "a fél gyerekkoromnak", azt hiszem, elkezdek nézni valami komolyabbat is, bár még ötletem sincs hogy mit.:)

2011. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%

szerintem sem ciki! mondjuk én csak kb fél éve nézek animeket, de addig sem néztem le azokat, akik néztek.

először egyedül éreztem magam, mert senki sem nézett animet a közvetlen közelemben. az öcsém utálja ha animekről beszélek, de a múltkor megmutattam neki pár részt a death note-ból, és azóta nem hülyéz :D közben kiderült, hogy a lassan 40 éves nagybátyámnak több gigabite animeje van, és hogy a másik nagybátyám meg szeret mangákat rajzolni. a múltkor egy bulin valaki megszólalt, hogy xy-nak olyan vörös a szeme, mintha sharinganja lenne. most már jó pár osztálytársamnak ill barátnőmnek ajánlottam animeket, és ők is rákattantak. :)

és szerintem is sokkal jobb japán szinkronnal nézni, mint magyarul. pár magyar hang jó, de egyáltalán nem adja vissza azt a hangulatot stb-t amit a japán. és sok mindent nem lehet jól lefordítani.

2011. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 beata456 ***** válasza:
86%
Szerintem sem ciki, én minden nap legalább 1 órát animézek, az osztálytársak, nem csúfolnak miatta, főleg azóta h az egyik barátnőmnek megmutattam a Blood+ majd a Soul Eatert majd a feliartosakat és mostmár ő sem tud róluk leszállni róluk és folyton kérdezget h nem-áe tudok valami új animecímet, eddig már így is leírtamm neki 40-50-et amiket én is láttam.
2011. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
74%
nem ciki (mondjuk én nem szoktam suliba az animerajongásomat hangoztatni mert ott senki sem szereti és azt sem tudják mi az.) de azért én még szívesen nézek animéket :)
2011. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!