Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok ilyen animét?

Mondanátok ilyen animét?

Figyelt kérdés
Valami olyat keresek amiben karddal harcolnak,de ha tudtok akármilyen másikat azt is szivesen várom.Köszi.
2011. júl. 24. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket az animéket nézem szerintem ezek jó animék:



Death Note - Egy halál listával rendelkező pasas ölödököl.

One Piece - A világ legjobb Shounenje több mint 500 résszel nekem ez a kedvencem ha nem ismered nagyon ajánlom!


Fairy Tail - Mágusos anime. (Jó Shounen :D)

Kiba - Nem éppen a legjobb anime, de azért jó.

Gantz - Van benne némi +18 és egy kis vér.

Hakuouki - Szamurájos anime. (Tehát kardos.)

Hellsing - Vámpír, Zombis anime. (Nem félelmetes)

Katekyo Hitman Reborn - Ez egy jó Shounen. Pár gyerek aki a Vongola Family tagjai lesznek.

Vampire Knight - Vámpíros (Nem félelmetes)

Ookami-san to sichinin no nakama tachi: Hétköznapi élet egy fiú és egy lány között és pár barát között.(Mesebeli történetek mint a farkas és a piroska és a vadász stb.)

Full Metal Panic - Robotos Anime + Akció. Jó anime :d

Uragiri wa boku no namae o shitteiru: Mágusos.

Durarara - A fejetlen lovag, pár erős ember, sárga, kék, piros, zöld banda és a Dollars.

Soul Eater - Jó kis anime. Shounen.

Kiss&Siss - Szerelmes anime.

Detective Conan - Nyomozós anime. Aki meggyilkol valakit azt Conan leleplezi.

Toriko - Kaja vadászós anime.

Magic Kaito - Varázslós anime (Detective Conannal ajánlott) csupán 1 részes :D

Code Geass - Robotos anime. Britannia vs Japán.

D.Gray Man - Ördögűzős anime.

Deadman Wonderlan - Egy gyerek egy börtönbe kerül ahol egy különös erőre tesz szert és lázadni akar.

Ao no Exorcist - A kék ördögűző. Kiderül, hogy a főszereplő a sátán fia majd egy különös akadémiába kerül.

Beelzebub - Egy gyerek aki a Démonkirály fia, és Ouga Tatsuminak kell őt felnevelnie.

High School of The Dead - Zombis anime (csak egy picit félelmetes)

Persona – Trinity Soul: Különös anime.

Ichiban ushiro no daimaou: Démonkirályos anime. (Kicsi szerelem van benne)

Rosario to Vampire: Szerelem + Shounen (akció). Jó kis anime.


Amiket most felsoroltam azok csupa jó animék! One Piece egy remekmű ajánlom. No meg Fairy Tail.. Meg Rosario To Vampire meg mindegyik amit most felsoroltam azok jó animék (Az én szemembe)... :D

2011. júl. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hhmm köszönöm szépen.Eddig ez volt a problémám,hogy nem igazán ismertem animéket és nem tudtam mit nézni,de most már annyit mondtál,hogy nehéz lesz választani belőlük.És mégegyszer nagyon köszönöm,de azért még várom mások animéit is.
2011. júl. 26. 21:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Oks. Ha mégis az én felsorolt Animéim közül választanál akkot nézz bele a One Piece-be (1999-től megy még máig is fut 500. rész felett van) sose lehet megunni... Az eleje lehet kicsit gagyinak mondható a rajzolás de épp ez a jó az elejébe. A történet Kalózokról szól (Jó kalózokról) akik megakarják szerezni a halott Kalózkirály kincsét a One Piece-t. Így a Kapitány Monkey D. Luffy legénységet toboroz: Kardforgató, Szakács, Navigátor, Orvos, Hajóács, Zenész, Mesterlövész, Régész (XD). Nem hiába 500 részes mivel megunhatatlan egyes emberek számára. Nekem Anime ennél jobban nem tetszett egyik se. Szerintem nagyon kalandos. Ha érdekel akkor nézz bele :D
2011. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Adonitachi válasza:
Deltora qvest
2011. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Rurouni Kenshin. Ez is szamurájos. Ergo van benne kard, több féle is.:D
2011. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kardosat akarsz akkor ajánlom a Bleach-et (itt nagy szerepet kapnak a kardok), és az InuYasha-ban is vannak karddal harcoló szereplők, ezenkívül még ajánlom a Durarara!!-t és a Fullmetal panic-ot én is!
2011. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kisame2000 ***** válasza:
az 1.ső kommentelőnek:nekem nem volt félelmetes a highschool of the dead csak egy kicsit hentai
2012. aug. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sárar válasza:
Ao No Exorcist. a kardnak fontos szerepe van
2014. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 OumaShu válasza:
Esetleg Sword Art Online
2015. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Eddig az összes anime nem nagyon kardos... Igaz azzal harcolnak, de ahol szinte tényyleg monden a kard az a sword art onlin! Ott külön kard kovácsok vannak etc... Vannak benne varázslatok is, igazából amennyit mondanék róla, hogy egy normális világban, akik elkezdenek játszani a sao (sword art online) video játékkal azok nem tudnak kilépni belőle és, ha a játékban meghalnak a valóságban is. Ha ki akarsz jutni, akkor el kell jutnod a fő gonoszhoz és MEG KELL ÖLNÖD!!! Akkor mindenkit megmentesz, aki MÉG túlélte!
2016. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!