Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van olyan anime rajongó itt,...

Van olyan anime rajongó itt, aki nem a narutot szereti, hanem vmi más animét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Van.
2011. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem a Narutot.

Ettől függetlenül imádom a Bleach-et is.

2011. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak alig van olyan,aki ne a narutot imádná.Én személy szerint utálom,inkább nézek One Piecet meg Dragon Ballt.
2011. jún. 26. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó, hát van aki Narutót meg Bleachet néz, meg kimerül az animaxos kínálatban a tudása. Kinek mi.

Én pl Narutót fél füllel hallgattam egy rész erejéig, mert lakótársam nézte, Bleachet nem láttam, de nem az én világom.

Viszont sok mást láttam. (bár nem tartom magam rajongónak, nem erről szól az életem, mint egy pár ismerősömnek)

2011. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,h többnyire az animexen vetített animéken kivül mást nem is néznek,holott nagyon sok jó anime van még,mindenféle műfajba:S
2011. jún. 26. 21:11
 6/7 beata456 ***** válasza:
Én még a nrutot se és a Blech-et se láttam,de már túl vagyok az 50. animémen is.
2011. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát biztos van. :D

Naruto-ból tán egy részt sem láttam, animaxos animét csak párat ismerek és bírok. :D

Rengeteg animét megnéztem már.

De mégse tartom magam rajongónak. :D A fangirl mode on és hasonló dolgokkal a világból ki lehet űzni az embert.

2011. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!