Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha Beyblade-et...

Szerintetek gáz ha Beyblade-et nézek?

Figyelt kérdés
Csak a véleményeitekre vagyok kíváncsi, mert 16 éves lány vagyok, és akiknek mondtam, azok szerintem dedósnak hisznek. Nem az új, hanem az első évadról beszélek és már 8 éve ez a kedvencem. Szoktam néha más animét is nézni, de inkább csak ezt, és nem vagyok belebu.ulva se a szereplőkbe, se a rajzfilmbe (ha valaki ezt hinné), csak szeretem. Légyszi mondjátok el hogy erről mit gondoltok!
2011. aug. 4. 22:42
 1/7 anonim válasza:
15 éves lány én is nézem meg a bleachet és narutot meg nanát bár ezek komolyabbak szerintem nem gáz a felnőttek is szeretik a rajzfilmeket :)
2011. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát a mai divathoz képest mi nem gáz -.- . Amúgy szerintem nincs vele baj, azzal töltöd a szabadidőd amivel akarod, nem ?;) Hannah Montana-nál pl máris értelmesebb :P
2011. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
röviden én személy szerint utálom ezeket a sz.rokat de nem nézem le azokat akik nézik. ha neked ez jó akkor csak nézd a barátnőid meg bekaphatják(nekem) a fiú barátaid meg...azokra sz.rj X D
2011. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem !!! Sőt hasíts bele !!!!
2012. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. márc. 30. 17:15
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én idén leszek 16 éves és én is így vagyok vele ahogy te! Akinek elmondtam, hogy én szeretem ezt a mesét nézni, pedig csak rokonaimnak mondtam, ők mind dedósnak hisznek hogy ekkora lány és még mindig mesét néz! Hát ez van! Ha volna beyblade-em még játszanék is vele, úgy ahogy kiskoromban! :D :D
2012. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MustanGirl válasza:
Nem mese,hanem anime.Nem gáz,mások 20 év körül is nézik :D
2013. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!