Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » D. Gray-man Hallow vélemények?

D. Gray-man Hallow vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem helyenként borzalmas a grafika, de követik a manga vonalát, ami tetszik.

2016. júl. 6. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A grafika nekem se jött be teljesen (a régebbi sokkal jobban hozzájártul a sötétebb hangulathoz), ahogy a szinkronhangok közül se mindegyik (Suzumura Kenichi az egyik kedvenc seiyuu-m, így ő nagyon hiányzik, mint Lavi, és bár Hanae Natsukival sincs sok problémám, úgy érzem, ez nem teljesen az ő szerepe, ahogy szerintem Komuihoz se illik Inoue Go, a többiek viszont elmennek). Az opening-ending páros se rossz, de abszolút felejthető, a történet viszont követi a mangát, ahogy ígérték, úgyhogy összességében elégedett vagyok vele.
2016. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én hatalmas rajongó voltam régen, miután véget ért az anime folytattam a mangát. Most már a 3.résznél tart a Hallow és azt hiszem így a 3.részre megszoktam az új grafikát és szinkront is. Bennem totálisan visszahozta azt a rajongást, ami régen volt. Az opening és ending először nem tetszett most meg már rongyosra hallgatom mindkettőt mert nagyon feelinges. Nagyon tetszik, hogy követik a mangát, alig bírok magammal, hogy mit fognak kihozni Almából az animében.
2016. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A grafika lehetne jobb, mint az elozo. Nekem ami a legjobban hianyzik az allen hangja. Szerintem az elozo sokkal jobban illett hozza. Amugy ezeken kivul nagyon szeretem.
2016. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!