Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Démonok között 2, vélemények?

Démonok között 2, vélemények?

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnő megnézte és azt mondta, hogy lehetett volna durvább is, de szerintem ő csak keménykedik, én már az előzetesénél besz@rtam... Igen, nem nekem teremtették ezt a műfajt...
2016. jún. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*barátnőm
2016. jún. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Én megnéztem, szerintem elég durva ( az ijesztő részeknél mindig becsuktam a szemem) mert én nem bírom a horrort, de a barátnőim szeretik, és nekik tetszett, bár volt egy rész, amikor ők is nagyon megijedtek. Szal ijesztő.
2016. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én túl sok horror filmet láttam már, hogy féljek. Igaz, hogy frász kaptam mikor a Görbe ember a vége felé a sátorban megjelent (meg még 1-2 alkalommal), de én már nagyjából érzem hogy az ilyen frászhozós jelenetek mikor jönnek. Egy jól felépített horror film, mint történet, mint látványelemek terén. Tetszett hogy a vége felé a cselekmény 90 fokos fordulatot vett (nem akarok nagyon spoilerezni).

Nekem tetszett. :)

16/L

2017. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!