Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » D. Gray-man sorozatból egy...

D. Gray-man sorozatból egy kérdés?

Figyelt kérdés

Az anime vége fele, amikor az ördögűzők és a noék is a bárkában vannak, meghal az ördögűzök közül Kanda és Krory

.. a noék közül Jasdebi-ék és Skin Bolic.. az ördögűzöket mutatni fogja hogy túlélték, de a másik 3-om noét már nem mutatja.. vagyis --> most ők 3-an túlélték.. a noék? vagy csak az ördögűzök?


2016. júl. 1. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A Noék mindig túlélik, mert ha elpusztítják őket, akkor később újjászületnek egy másik emberben.
2016. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja értem, csak azért furcsálltam, mert a két ördögűző ujjáéledt és mutatta is őket, hogy élnek. de a másik három noét már nem mutatta
2016. júl. 1. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem már pontosan, mert azokat a részeket nagyon régen olvastam a mangában, de ha jól rémlik, akkor Krory azért nem halt meg, mert a képessége, magyar fordításban gondolom az Ártatlanság a vérének a része.

Kandáról nem tudom kiderült-e röviddel utána, hogy miért nem halt, de ha nem derült ki, akkor azért, mert SPOILER ő egyfajta ember-akuma (akuma magyarban gondolom démon, lidérc vagy hasonló) kombináció.


Ha jól emlékszem, akkor Bolic meghalt és később újjászületett egy emberben, talán egy papban. Jasdevi pedig elmenekült.

2016. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!