Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy Tail-nak komolyan így...

Fairy Tail-nak komolyan így lessz vége?

Figyelt kérdés
Sok oldalon nézegettem meg youtuben is és azt mondják úgy lessz vége hogy meghal natsu majd. Igaz ez????

2016. febr. 23. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Régóta nem nézem... de évekig még csak vér sem volt az animében meg a mangában. A történet 90%ban a csöcsökről szólt. Spoilereket hallottam a történetről, és logikus lenne, viszont Zeref végével lesz vége az animének szerintem.


Mondjuk őszinte leszek, annyira mindegy, annyira a 12 éveseknek szól mára a műfaj, főleg a Fairy Tail meg a Naruto. Sokkal mélyebb világa jobb karaktere van a klisés shounen műfajon belül a One Piecenek.

2016. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

A One Piece-ről inkább ne is beszéljünk, az se szól már semmiről, első.


Amúgy meg komolyan azt hiszed, hogy egy népszerű shounen mangának csak úgy nyugisan kiszivárogtatják a végét? Amúgy sem lenne kivitelezhető, mert szerintem maga Mashima sem tudja még, hogy mit fog kezdeni a sztorival.

Próbálkozott már a történet elmélyítésével, azért voltak jó húzásai, de a manga műfaja miatt mindig falba ütközött. Pont ezért nem fog meghalni Natsu sem, ha más nem, majd a nakama powerup megoldja :D

Te sokkal inkább elméletként olvastad Natsu halálát. A fanok millió ending-elméletet gyártanak, én olvastam már olyat is, hogy úgy fogják kijátszani Zeref halálát (mert ugye akkor Natsu sem kell meghaljon), hogy őt is bezárják egy olyan kristályba, mint Mavist. Persze ennek is van néhány buktatója, mert ha egy gonoszt elzársz, az tuti kiszabadul valamikor, ha nem is magától, valaki más megoldja (pl Deliora).


Röviden senki nem tudja biztosan mi lesz a sztori vége, még maga Mashima sem. Szóval nyugi :D

2016. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem amiket láttál az az 1. évad vége, amikor azt hiszik hogy natsu meghalt, mikor a sziget elsüllyedt. A 2.évadban visziont kiderül , hogy túlélték.
2016. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a történet alapján tényleg az lenne a logikus, ha a végén meghalna (ennek az oka elég durva spoiler, ezért azt hagyom), de mindenki ismeri Fairy Tail-t. Totál esélytelen, hogy így lenne vége.


#3, nem a sziget elsüllyedéséről van szó.

2016. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen nem szól semmiről, de visszatekintve a világ és a mellékszereplők mélységével még ma is lenyűgöz, és most azt a tényt félreteszem hogy egy klisés shounen.
2016. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Az író szeret dolgokat áthozni elöző alkotásából (Rave Master), szinte a szereplők fele onnan jött:D, a történetbe is vannak bizonyos egybeesések, és a Rave Master vége elég elképzelhető lehet a Fairy Tail végére is bizonyos esemyének miatt (nem szojlerezek), ami Natsu halálával járna, de ez mind csak spekuláció, az írón kívül senki nem tudja mi lesz a vége.
2016. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát az egyetlen logikus dolog: mindenki meghal öregségben (Zerefet kivéve, elvégre ő nem öregszik)


SPOILER ALERT!

Ha Zeref meghal akkor Natsu is.

2016. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
` nem hiszem, hogy natsu is meghalna, ugyanis mondták, hogy "biztos van valami más megoldás is" szóval 1000%, hogy kitalálnak valamit arra, hogy Natsu ne dobja fel a talpát..esetleg az én tippem az lenne, mint amikor Gray meghalt, akkor Ultear visszaforgatta az időt, szerintem itt is valami hasonló lesz majd..másrészt én arra tippelek, hogy Acnologiát majd csak zeref után fogják elintézni, ahhoz pedig Natsu is kelleni fog egyértelműen
2016. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Teória (Spoilert tartalmaz):

Amikor jövő Lucy meghalt, a kapu elpusztult, nem a saját idővonalára került vissza, hanem egy jobb híján "mennyországba". Na most Zeref ha meghal, akkor Natsu is.

Megölik Zerefet, közben a harcok során sokan meghalnak, esetleg egy hatalmas mágia megöl mindenkit. Mindannyian ebbe a másik világba kerülnek, ahol 2 dolog is lehet: 1.Anksheram megjelenik, lesz egy hatalmas harc, majd Lucy a mágiájával + egy kis segítséggel visszahoz mindenkit, Zeref viszont halott marad.

2. Nincs Anksheram, Lucy visszahoz mindenkit...

Ezután marad Acnologia vs Dragon Slayers + END + Fairy Heart + minden

:D

2016. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Vagy akár Zerefet is visszahozhatja ha Anksheramot legyőzik és már nem lesz megátkozva:D
2016. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!