Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most komolyan vége lesz a...

Most komolyan vége lesz a Doctor Whonak?

Figyelt kérdés

Komolyan, mintha az egész egy nagy finálé lenne már. Habár én már Matt érkezésekor is azon paráztam, hogy mááár csak eeeegy, neee Moffat, neee...


Ugye az időlordok csinálnak valamit hogy ne legyen vége? A Mesternek is annyi élete volt, aztán mégse kérték rajta számon.



2014. márc. 14. 02:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]

Hát, itt nincs semmi.

2014. márc. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát remélem legalább annyi évadot megér ez a szériája mint a 1963-as. Amúgy azt tudni hogy lesz 8ik évad és egy új doctor lesz benne. (sajnos) Nem hinném hogy aggódni kell, jönnek az évadok még! :D Idővel az Időlordok történetét is megcsinálják. Viszont ha bővebben érdekel a régi Doctor Who-ban van egy kiegészítés hozzá!
2014. márc. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, 8. évad biztos lesz, és a doki nem csak egy egy új regenerációt kapott, hanem egy új regenerációs ciklust is
2014. márc. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, azt gondoltam hogy Peter nem két epizódra lett szerződtetve... reméljük legalább három évadot megér.


Elvégre még Tennant idejében fizetett azért a fülkéért, akkor használja már ki XD

2014. márc. 14. 10:45
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk személy szerinte Matt Smith-et inkább nézném tovább mint az öreget.. :/
2014. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A 8. évadot már forgatják. Nem tudom meddig tervezik folytatni, de szerintem még legalább 3 évadot menni fog. Utána meg majd kiderül.


Amíg ilyen magas a nézettsége addig tuti folytatni fogják

2014. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tom, nekem a Doktor mindig is egy öregember volt, meg első sorban az esze és nem a cuki pofija miatt szerettük.

Kíváncsi vagyok milyen személyisége lesz amellé a lakk Martens bakancs mellé. Nagyon hasonlít a harmadikhoz, aki jó arc volt (inkább ez mint az idétlen kérdőjelek).

2014. márc. 14. 12:50
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát én azt hallottam hogy Moffat abba hagyja (hamarosan) Doctor Who forgatókönyv írását és inkább a Sherlock-kal akar foglalkozni...de nem biztos hogy emiatt a sorozat is leáll.Amúgy nekem a 9-10. doki sokkal szimpatikusabb mint a 11,amikor ők elbúcsúztak akkor nagyon szomorú voltam:( de a 12.re is nagyon kíváncsi vagyok.
2014. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyszer biztos vége lesz, de szerintem még nem most. Mivel van lehetőség a teljes szereplőgárda lecserélésére, új karaktereket és ezáltal új történeteket hozhatnak a sorozatba. Nekem őszintén nagyon tetszik eddig Capaldi karektere, szerintem egy szarkasztikus s--ggfej lesz :D

Miért kée az Időlordoknak akármit is csinálniuk már? A Doktor egy teljesen új reinkarnációs ciklust kapott a legutóbbi részben.

2014. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A jövő egy nagy rejtély. Nem lehet tudni, hogy mi lesz belőle. Viszont lehet tudni, hogy kapni fogunk legfeljebb 13 Doktort, vagy mégtöbbet. Akár a sorozat az 500. évfordulóján be is fejeződne. :)

Viszont ez annyira nagy sorozat lesz, hogy még a törikönyvekbe is be fogja íratn magát. :)

2014. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!