Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most komolyan vége lesz a...

Most komolyan vége lesz a Doctor Whonak?

Figyelt kérdés

Komolyan, mintha az egész egy nagy finálé lenne már. Habár én már Matt érkezésekor is azon paráztam, hogy mááár csak eeeegy, neee Moffat, neee...


Ugye az időlordok csinálnak valamit hogy ne legyen vége? A Mesternek is annyi élete volt, aztán mégse kérték rajta számon.



2014. márc. 14. 02:25
1 2
 11/14 CukorHero ***** válasza:
Volt egy rész Mattel amikor a tardis lelke elszabadult és tudott beszélni.Abba azt mondta h kb. 30 irányitó fülkét mentett le a jövőből.Nem tudom, hogy meg fogják-e csinálni az összeset de valameddig csak megcsinálják.
2014. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, aa DW-nek nem lesz vége. Legfeljebb megint felfüggesztik pár évre (de azt sem mostanában, amikor már tök jól befutott Amerikában és hozza a pénzt), de még az Új Földön élő macskák és fák is ezt fogják nézni :)
2014. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt olvastam,hogy Petert leszerzodtettek meg ket evre,szoval 9. es 10. evad tuti lesz.Plusz a rendezok azon gondolkodnak,hogy a kovetkezo Doctor esetleg no lesz(remelem,hogy nem),szoval szerintem meg sem fordult a fejukben,hogy a kozeljovoben abbahagyjak.
2015. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Moffattal meg nemrég beszéltek a sorozat következő öt évéről, szóval azt eléggé biztosra veszik a fejesek, hogy még legalább ennyit fog futni.
2015. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!