Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aki latta a legutobbi Naruto...

Aki latta a legutobbi Naruto Shippuudent (377) attol kerdezem?

Figyelt kérdés

Ezek mit szednek????


Eddig is egyre siralmasab volt a szinvonal. Okeoke, kellenek filerek, mersekelten, megertem, abbol is volt par ami azert jo volt. (pl. 290-295)

De ez??? mint valami rosszul sikerult lsd trip...


vagy csak nekem?



2014. szept. 16. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt olyan vészes, de jobban örültem volna, ha nem rakták volna bele, hanem inkább folytatták volna a történetet.
2014. szept. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem tetszett, egész érdekes volt és végre a rajongók kaptak egy képet arról hogy honnan is származik a mecha naruto és kurama egyáltalán (ez a kettő az Ultimate Ninja Full Burstban szerepel.).

De neked mi bajod volt vele egyáltalán?

Csak azért kérdezem mert arra hogy "mint valami rosszul sikerült lsd trip..." nem lehet sehogy sem válaszolni mert nem értem hogy mire gondolsz ez alatt.

2014. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem most volt emiatt a keserű felimerés: túl öreg vagyok már ehez. 12-14 évesen jónak tartottam volna ezt a rész, de így már majdnem 18 éves fejjel élvehetetlen volt. Nem a színvonal esik, mi öregszünk.
2014. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*részt **élvezhetetlen (mobil)
2014. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami ritka pocsék volt... Végre beindulnak az események, tiszta jó részek vannak erre benyomnak egy ilyet csak azért hogy húzzák az időt. Ez mi már?? És még csak nem is valami normális filler (legalább az lenne) hanem valami elképesztő baromság, ami olyan mintha egy 2 éves írta volna. -.-"
2014. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak az új játék reklámozására volt jó :)Ez van:P
2014. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Készítők szarnak az egészre, utóbbi 50 rész minősége borzalmas volt, + tele van kisebb hibákkal, figyelmetlenségekkel is.
2014. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

komolyan ha nem tetszik nem kell nézni! -.-

mindenki itt rinyál, ahelyett, hogy inkább hálásak lennének azért, mert van aki a ti szórakoztatásotokra napokon/heteken keresztül dolgozik azért hogy egy szerintetek "rossz" rész készen legyen. szerintem meg ez jobb volt mint a tipikus "szomorú hátterem van, de megismertem narutot aki megmutatta a helyes utat" témájú fillerek.

2014. szept. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne kezdjük már el sajnálni a készítőket, jó pénzt kapnak ezért, mégis süt a sorozatról, hogy szarnak bele az egészbe.

---És egyébként pont ez az oka, hogy szar, legtöbb animében törekednek arra, hogy jóra sikerüljön, mert a pénz főleg a DVD eladásokból lesz. Narutot permanensen veszi a csatorna, így nincs okuk aggódni ilyesmi miatt és ez az ami meglátszik a sorozaton.

2014. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!