Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nézik le annyira az...

Miért nézik le annyira az emberek a narutot/ naruto shippuudent?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen látom h mondják h sz@r meg nem ér fel a .... szintjéig, mikor szerintem nagyon jól ki van dolgozva a történet a szereplők és az egész világ, bár azt elismerem h a mondanivalója sokszor nagyon szájbarágós és ismételgeti magát de szerintem ettől még lehet nagyon jó. Ti mit gondoltok?

2014. máj. 5. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobb bajom az, hogy olyan emberek szapulják a Naruto-t, akik nem is nézték végig. Szerintem is nagyon jó a sztori!
2014. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem az alapsztorival van a baj, hanem a kivitelezéssel.
2014. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is terveztem egy hasonló kérdés feltevését múltkor, de aztán ilyen olyan okok miatt elmaradt. Amúgy nekem felülmulhatatlan kedvencem szerintem is jól ki van dolgozva és szuper az egész, úgyhogy egyellőre ennyi.
2014. máj. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert van sok más anime ami sokkal jobb a Narutónál. Amúgy én is szeretem a Narutót, de elismerem hogy van sok olyan anime aminek a közelébe sem ér. Amúgy az animés/mangás társadalomban sokaknak a shonen, a hype, és a szar szinonimák. Ezen nem kell meglepődni, sokan mondják azt is hogy a Naruto nagyon jó, mint ahogy sokan mondják más animékre is hogy jó, meg azt is hogy gyenge. A Narutónál ez azért feltűnő, mert jelenleg is futó sorozatról van szó, ezért a fandom mindig feltűnik, mert mindig van új dolog amiről lehet beszélni. Ha pedig a fanok beszélnek, akkor az anti-fanok is fognak.
2014. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem láttam de lehet, hogy ezért:

[link]

2014. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 3-dik vagyok végig olvastam, de én még most sem értek egyet. Valóban vannak komoly hibái a sorozatnak ezt eddig is tudtam, DE ne egy olyan alkosson ilyen kritikát aki nem is foglalkozik a sorozattal. Szerintem!
2014. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled utolsó , vannak a krtikában erős túlzások is és kicsit úgy tűnt mintha alapból nem is akarta volna megnézni a sorozatot vagy olvasni a mangát(bár nem teljesen olvastam el, csak több helyen beleolvastam. Egyébként köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 6. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok az előbb még annyit akartam írni, hogy én azért kíváncsi vagyok arra milyen lett volna a manga ha a kiadók nem kötnek bele annyira a sorozat készítésébe.
2014. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat kb 25 animet lattam eddig volt 1 ami jobban tetszett( Code Geass) es meg 2 ami megkozelitette a narutot.. nekem naruto orok kedvenc marad, jo a story, a fohos, a szereplok,a fejlodes, a minden :D foleg hogy sok olyan baratom van aki azt sem tudja mi az az anime, de erdekes a narutot ismeri, ez melyik masik animerol mondhato el.. sztem semejikrol. legtobbszor csak azok fikazzak akik 5 reszt lattak belole, de ha rendesen ateled es vegig nezed, szerintem mindenkepp az egyik legjobb anime. :)
2014. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat sokan mondjak azt hogy a Naruto Dragon Ball koppintas de szerintem az egyik legjobb anime a vilagon szeretem az osszes szereplot es szerintem olyanok mondjanak csak velemenyt rola aki legalabb elolvastak vagy megneztek nekem orok kedvenc marad
2014. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!