Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki nézi a NARUTOT az legyen...

Aki nézi a NARUTOT az legyen szíves elmagyarázni a legutóbbi dupla részt?

Figyelt kérdés
a legutóbbi dupla részt nem értem :( most ő volt tenzo vagy nem ? csak azért segített a lánynak mert a legutóbbi barátja meghalt ? kérlek aki tudja írja le mert kicsit belekavarodtam :(
2014. márc. 16. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
szard le, ezek a részek amik most mennek csak fillerek, ergo semmi köze az eredeti történethez csak annyi h ugyanazok a szereplők, csak az anime készítőinek az egymenése az egész
2014. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*agymenése
2014. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hat jo mert nem ertettem megint :( csak ez idegesit amugy anyira nem izgat a lenyeg erdekel ugysebtudom az egeszet erteni mert anyi resz volt mar..
2014. márc. 17. 09:30
 4/9 anonim ***** válasza:
A legutóbbi filler-ben nem derült ki hogy ő Tenzo csak a csaj hitte azt de nem tudjuk hogy tényleg ő-e. Amúgy tényleg szard le ezeket a részeket, elég gagyik.
2014. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy ebből az alapanyagból 1000x jobb kiegészítéseket lehetne írni.
2014. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kishimoto-tól mit vársz, már bebizonyította hogy nemért a történet írshoz.
2014. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hey az írót ne fikázuk :DD a történet maga jó csak a filérek nem :( azon csodálkozom még menyi ideje írja és még nem unja xd
2014. márc. 18. 07:43
 8/9 anonim ***** válasza:
hát azért a történet se olyan jó már, a háború egy nagy mélyrepülés, a mostani részek Madarával meg nagyon szarak
2014. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*fejezetek
2014. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!