Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nézik le annyira az...

Miért nézik le annyira az emberek a narutot/ naruto shippuudent?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen látom h mondják h sz@r meg nem ér fel a .... szintjéig, mikor szerintem nagyon jól ki van dolgozva a történet a szereplők és az egész világ, bár azt elismerem h a mondanivalója sokszor nagyon szájbarágós és ismételgeti magát de szerintem ettől még lehet nagyon jó. Ti mit gondoltok?

2014. máj. 5. 22:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit megbántani, aki szereti vagy a kedvence, de egy ilyen irtózatosan hosszú sorozatot semmiképp sem lehet a legjobb animék közé sorolni. Miért? Egészen egyszerűen már csupán abból kifolyólag, mert képtelenség ennyi részen keresztül a színvonalat tartani végig, és általában óhatatlanul beletesznek fillereket, recap epizódokat.

"szerintem olyanok mondjanak csak velemenyt rola aki legalabb elolvastak vagy megneztek"

Én a Narutónak kb. a felét biztosan láttam, még a német RTL2-n néztem, de irtózatosan elegem lett abból, hogy folyton csak ismételgettek és még azon belül is sok volt az érdektelen töltelék rész, mellékszál. Azt hiszem ennyiből azért meg tudom ítélni, hogy valamit rossznak, közepesnek, jónak, vagy nagyon jónak tartok. Egy korábbi hozzászóló azzal érvel, hogy a Narutót ismerik, mikor a többi animét nem, de ez nem hinném, hogy a sorozat minőségére releváns, főleg nem Magyarországon. Egyrészt nem sok animét ismernek azok, akik csak a tévés közegből találkoznak velük, vagy csak szinkronosan hajlandóak megnézni valamit. Másrészt pedig a mainstream sorozatokat, amelyek ELADÁSON alapulnak, fogják megvenni és nyomatni a médiák, csak tessék megnézni melyek voltak az évek során az ismertebb animék. Bleach, DB, Sailor Moon (aka Holdtündér v. Varázslatos álmok), Yugioh, Pokémon, Beyblade stb. 100+ részes sorozatok, amelyekre remek kis franchise épül. Persze, hogy azokat fogják ismerni az emberek. Szóval az ismertség sem egyenlő azzal, hogy valami annyira minőségi.

2014. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!