Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért van az, hogy olyan...

Miért van az, hogy olyan sokan nem szeretik a Vampire Knight-ot?

Figyelt kérdés
Egy csomóan utálják,és nem értem,hogy miért. Nekem nagyon tetszett a történet,a grafika,az opening,minden...kivéve,hogy Yuki olyan irritáló lett a végére. De amúgy tényleg nem értem,hogy miért utálják sokan. Kulturált,normális véleményeket kérek!^^

2014. febr. 26. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más tetszik, nyilván van ami neked nem tetszik másnak meg igen. Én szeretem anime és manga verzióban is, nagyon jó az egész úgy ahogy van. Csak azzal foglalkozz amit te érzel.

Én esetleg arra tudok gondolni, hogy azért nem szeretik mert az utóbbi években felkapott lett a vámpírtéma és néhányuknak már abból elege van ha valamiben vámpírok vannak. Lehet nem is ismerik a történetet, de ha már vámpírok szerepelnek bent akkor már nem is érdekli őket.

De ez mellett még nagyon sok indok lehet. Remélhetőleg ír ide egy olyan ember aki nem szereti és normálisan kifejti mi a gondja :D

2014. febr. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért nem szeretem különösebben, mert túl sok vámpír van benne, elveszti a varázsát. Belőlük kevés kell, de akkor feldobja a dolgot. Ha egy vámpír a magányos, nagyon cool, epic főboss, vagy a kis aranyos, csendes, fánkimádó szörnyeteg, feudális korokból származó beszédstílussal (na itt konkrétan Shinobura gondoltam :P ), akkor tuti kedvenc, itt meg kis túlzással twilightos volt a hangulat. No meg kissé komor volt. Mind történetre, mind színvilágra. Voltak benne vicces jelenetek, de inkább csak kihangsúlyozták a sztori komolyságát.

Végezetül: Végignéztem a 2 évadot, nem nézhetetlen, dee nem lesz kedvenc. Az op.-ed. tetszett. A grafika nem rossz, de mint említettem, nem túl élénk. Biztos, hogy nem írtam le mindent, de majd eszembe jut a többi is .

Nagyon durva voltam, vagy sikerült viszonylag korrekt véleményt írnom?

2014. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem lett a kedencek kedvence a Vampire Knight. Lehet még nem vagyok hozzá "érett". Mondjuk nekem amúgy is a vicces/aranyos shoujo-k tetszenek. Egyszer megnéztem ezt az animét, de nem hiszem, hogy hamar újranézném. Nekem kicsit túl sötét volt az egész. Meg a sok cseekményszá összegabalyodott stb. Ja igen meg a túl so Twillight beütés ami nagyon idegesített. Szerintem, ha pár évvel korábban láttam volna (és nem lettem volna akkor nagyon fiatal) akkor még tetszene is.
2014. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*cselekményszálak, sok

Elnézést ezeket elírtam.

2014. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a kedvenc animém, az opening az ending, a gragika, a történet, egyszerűen magával ragadott, ehhez hasonló animét még nem találtam sajnos, Kaname és Aidou a kedvenceim^^ sajnálom hogy nincsen 3.-évad kíváncsi lennék a folytatásra,
2014. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a kedvenc animém nem értem énsem...:/
2014. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a vége miatt, vagy lehet, hogy valaki nyálasnak gondolja, vagy ami még nekem is nagyon idegesítő, és végig benne van a sorozatban, az kaname.

Bármi lehet, de ez másoknak a véleménye, neked tetszik, szerintem ne is törődj másokkal! Nekem is van egy tesóm, aki ha meglátja, hogy én Vampire knight- ot nézek, akkor kiakad, és megkérdezi, hogy : "Te nem unod még ezt a baromságot?" Úgyhogy nem vagy egyedül, én sem értem, de én magas ívből lesz*rom a többieket! :) ;)

2014. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább nagyon is sokan szeretik!
2014. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!