Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik olyan sokan a...

Miért szeretik olyan sokan a "Requiem for a Dream"-et?

Figyelt kérdés
Rekviem egy álomért.Olyan sokan szeretik ,és dicsérik,továbbá az IMDB-n se kapott rossz értékelést.Persze nem rossz film,a vágás spec. tetszett.Csak olyan lehangoló volt,valszeg. nekem nem jönnek be a pszicho thrillerek.
2011. márc. 26. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek a filmnek nem az a célja hogy hú de jól érezd magad alatta meg utána. Elég súlyos mondanivalója van, és ezt a mondanivalót igazán csak egyfajta lelki sokkolással tudja átadni a nézőnek. Én is csak néztem kifele a fejemből vagy fél óráig utána. 16 év felett mindenkinek ajánlom aki közvetlenül vagy akár csak közvetve (haver szedi, szúrja magát) kapcsolatba került a droggal. Meg annak is aki (még) nem.
2011. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég súlyos film, de nem csak arról van szó, hogy a drog hú de nagyon rossz dolog. Alapvetően az emberi függőséget ítéli el, hiszen azt mindenki elismerheti hogy mennyi értéktelen szarnak vagyunk rabjai manapság. Úgy gondolom, hogy ez egy fricska lenne a mai (fogyasztói) társadalomnak. (Gondoljunk csak azokra a jelenetekre, amikor a mama által bámult tv műsorra -"álomgyár"?!-).


Maga film megvalósítása szerintem nagyon jó. A képi megoldások és hát a zene azt telitalálat. Színészi teljesítmény: Jared Leto és Jennifer Connelly hozta a kötelezőt, Ellen Burstyn (Sara) zseniális (szinte sokkot kaptam tőle) és Marlon Wayans is elég jó volt, már ha csak többi szerepéhez viszonyítjuk (Horrora akadva stb).


Na most, aki azt mondja, hogy hatásvadász vagy erőltetett annak igazat kell adnom, de ennek a filmnek nem az a célja, hogy szórakoztasson, hanem hogy pofán vágja az embert.

2011. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"nem jönnek be a pszicho thrillerek" ez lehet a baj, mert akiknek bejönnek azok szerint zseniális film
2011. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy ez a film nem pszicho thriller....
2011. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!