Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Számomra a Brüno alapfilm,...

Számomra a Brüno alapfilm, sokan miért nem szeretik?

Figyelt kérdés
általában utálják ezt a filmet, én kívülről fújom...
2011. febr. 9. 01:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert szándékos és öncélú provokáció van benne. Ettől persze még lehet jó film, de sokan ezt a fajta humort nem igazán tudják értékelni.
2011. febr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vicces film, tetszett, de azért túlzás lenne azt állítani, hogy "alapfilm", számomra nem ez a műfaj a mérvadó. Bár ízlések és pofonok.
2011. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én még nem láttam és szeretném megkérdezni, hogy ez is olyan, mint a Borat vagy az Ali G? Mert azokat imádtam.
2011. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 carlos74 válasza:
A spíler,az alapfilm.
2011. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég láttam az Ali G Indahouse c. filmet,és stílusban teljesen olyan idétlen mint a Brüno. A Borat is ngyon hasonló ezekhez,de az vhogy kult lett.Talán azért mert az idétlen/provokatív/öncélú poénok értelemet nyernek a kemény társadalmi mondanivaló mellett.
2011. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát igen egyesek sztem félreértelmezik az 'alapfilm' fogalmát.Legtöbb ember nem filmrajongó,és azért nem is tudja.De ez nem is baj.Attól h vkinek nagyon tetszik egy film,rajong érte(és mondjuk a kritikusok is dícsérik+bevétel is van)az nem azt jelenti h 'alapfilm' fogalmába tartozik.

Az alapfilm (vagy filmklasszikus) egy olyan film,mely filmtörténeti szempontból fontos alkotások, tehát amelyet többnyire még soha senki nem csinált előtte.Az olyan filmek,melyek vmilyen szempontból újítottak(értsd nem koppint másik filmből), pl. olyan vágást alkalmazott a rendező,melyet korábban nem alkalmaztak.Vagy pl technikailag egyedi a film.

Ilyen pl: Csillagok háborúja, Terminator 2, Psycho, Mechanikus narancs, Ponyvaregény, Országúton, A tanú, Cinema Paradiso, Sin City, Mátrix, A szakasz stb

2011. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tisztában vgyok az alapfilm fogalmával, rosszul fejeztem ki magam, a stílusában alapfilm számomra
2011. febr. 9. 16:27
 8/9 LEON S KENNEDY ***** válasza:
nekm a brüno naon tetszett széjjjjel röhögtem magam :D
2013. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
imádom én is! FUNKYZEIIIIT!
2021. máj. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!