Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sasuhina Nektek mi a véleménye...

Sasuhina Nektek mi a véleményetek erről a párocskáról?

Figyelt kérdés
Jó tudod egy szót sem szóltak szinte egymáshoz (én meg még összerakom őket XD),de szerintem nagyon aranyosak lennének együtt.Hinata szerintem megtudná érteni Sasuke gondjait!És most tudom,hogy a legtöbben ki fogtok nyírni,de szerintem Hinata sokkal jobban illik Sasukehez mint Sakura!

2013. máj. 16. 18:03
1 2 3
 11/21 Nirata ***** válasza:

Hát... Ezen én is gondolkoztam már... Összeillenének, de Naruto és Hinata jobb párost alkotna (:


(még egy nyanya is jobban illene Sasukéhoz, mint Sakura)

2013. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ino + Hinata lesz
2013. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen az álmaidban! :)XD
2013. jún. 13. 14:34
 14/21 anonim ***** válasza:

"Igen az álmaidban! :)XD"


Hehe nem álom! XD

[link]

2013. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Hát igen yuristák,de akkor inkább már legyen yaoi ;DD

Neszeee x333

[link]

2013. jún. 13. 16:58
 16/21 Nirata ***** válasza:
Egy kis homoszexualitás... (:
2013. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Fúúúúúúúúúúj!!!!!!
2013. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 love2001 válasza:
100%
Szerintem nagyon összeillenek,mert ha a szülőket nézzük akkor sasuke anyja nyugodt kedves személyiség,viszont ha narutoét akkor az "ő hordja a nadrágot" típus és szokták mondani hogy a fiúk az anyjukhoz hasonló lányt keresnek. Ezért Hinata-Sasuke , Sakura-Naruto lenne a legjobb. De persze ez saját véleményem. :)))
2014. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Úristen. Sasuke egy gyökér, minden lány jobbat érdemel nála. Semmi emberi érzelem nincsen benne és egy őrült. Szegény Hinatát akarod összeboronálni vele? Hinata mindig is Narutoba volt beleesve, szóval ez sosem fog megtörténni. Hinata és Sakura is normális lányok és egy normális pasit érdemelnének, amit Sasuke soha az életben nem fog elérni (nem is célja). Mivel az író nem jó romantika terén ki tudja mi fog a végén történni (ami aggasztó), de remélhetőleg nem fog összejönni Sakurával. Értelmes lány Sakura helyében már rég elfelejtette volna Sasukét. Még ha szerelmes is vagyok belé, azok után, amiket csinált tudnám, hogy egy őrült pasiba nem lehetek szerelmes. Ki akar egy pasit, akit csak a bosszú érdekel ráadásul egy gyilkos, nem beszélve arról a világon minden ember haragszik rá leszámítva az egy Narutot. Tetejébe meg egy halvány emberi érzelmet sem mutatott azóta hogy elhúzott a faluból (!), de ami tényleg szörnyű nála, az az, hogy egy kicsike bűntudata sincs. Ha megbánja amit tett, ül a börtönben egy jó pár évig, megbocsátok neki.

Mindkét lány egy normális embert érdemel. Sasuke nem az, és nem is lesz soha az.

2014. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Most így, jó pár évvel később közlöm, hogy Sakura és Sasuke összejöttek! Há! És gyerekük is van pont úgy ahogyan Narutónak és Hinatának!!!!
2016. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!