Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sasuhina Nektek mi a véleménye...

Sasuhina Nektek mi a véleményetek erről a párocskáról?

Figyelt kérdés
Jó tudod egy szót sem szóltak szinte egymáshoz (én meg még összerakom őket XD),de szerintem nagyon aranyosak lennének együtt.Hinata szerintem megtudná érteni Sasuke gondjait!És most tudom,hogy a legtöbben ki fogtok nyírni,de szerintem Hinata sokkal jobban illik Sasukehez mint Sakura!

2013. máj. 16. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Tessék még keringőznek is együtt egy bálban.

http://www.youtube.com/watch?v=hAAmMrKt9fI

2013. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

hát nem tudom xD sztem elég furcsa páros lennének :D én inkább narutóval tudom elképzelni.



"És most tudom,hogy a legtöbben ki fogtok nyírni,de szerintem Hinata sokkal jobban illik Sasukehez mint Sakura!"

Én annyi sasusaku videót láttam már, nem azért mert keresem őket hanem mindig ott vannak a + videóknál és egyszer-kétszer megnéztem őket majdnem elhánytam magam sztem egyáltalán nem illik össze sakurával !+ szerintem felesleges ilyen videókat is csiálni mert a végén ugyse fognak összejönni max naruto meg hinata. meg amugy is ezek csak anime figurák szval... xD

2013. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
:'DD hát elég vicces lenne, ha összejönnének.. 0nál is kevesebb esély van rá. Szerintem nem illenének össze, mert semelyik se valami... beszédes. Kb nem szólnának egymáshoz soha :DD Eddig se beszéltek egymással.Vagy csak nem tudunk róla x)
2013. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Lányok még mindig itt kombinálják a párokat ... ahj ..


Szerintem amúgy a Kyuubi lesz a lányok kedvence , nem véletlenül kilencfarkú ... xD

2013. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Háhá utolsó ez jó volt XDDDDDDDDDDDDd
2013. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

Lányok még mindig itt kombinálják a párokat ... ahj ..


Szerintem amúgy a Kyuubi lesz a lányok kedvence , nem véletlenül kilencfarkú ... xD


A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.


csak én vagyok ennyire perverz hogy még a 69%-ot is kiszúrtam? XD

2013. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁ a 69-es pózra gondolsz mi?XDD Am igen úgy tűnik :DD
2013. máj. 18. 19:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát végülis mindketten elég visszahúzódó,szűkszavú természetűek,és én SasuSaku-t és NaruHiná-t nem nagyon tudnék elképzelni (főleg SasuSaku-t nem),úgyhogy maradna a Sasuke-Hinata,Naruto-Sakura páros,bár és Naruto helyébe nem szeretnék bele egy olyan lányba aki bármit csinálok,behúz nekem egy jó nagyot az öklével .....
2013. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
azt azert nemelfelejteni, hogy nemreg meg naruto fogta hinata kezet, es most meg sakurarol mondta hogy "valami olyasmi" amikor megkerdeztek tole hogy sakura a baratnoje-e...hat ez man elegge...az iro most mind a ket tabort ugy etett hogy hal meg es ishimotobol meg az is kitalne hogy sasuket fogja a vegen oszebornolani, bar hozzateszem, hogy pont ma beszelgettunk errol a barataimmal es azt magyaraztuk hogy mekkora poen lenne a vegen hogy ok ketten oszejonenk vagy pedig sasuke, sakura es naruto pedig lesz a kovetkezo legendas sanin es maradnak forever alone, mint az elodok...ugyis olyan vege lesz majd a narutonak, hogy mindenki segre fog ulni :))
2013. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Sakura Luffy-hoz megy majd feleségül. Hinata pedig Ichigo-hoz, Ino pedig Zseniális Teknőshöz, Tenten pedig Edward Elric-hez.

Naruto hokage lesz, neki egy egész háreme lesz, Tsunade lesz a hárem egyik tagja. Sasuke elmegy munkát vállalni a Rozsdás Rákollóba, ott SpongyaBob egyik beosztottja lesz, ő lesz ott a mosogatófiú. Rock Lee feleségül veszi Korra-t. Kakashi pedig a Tom és Jerry harmadik tagja lesz.

2013. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!