Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen módszerrel adjam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerrel adjam a tudtára, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki a felettesem a munkahelyemen és nagyon tetszik. Lényegében ritkán találkozunk és akkor is csak köszönő viszony van meg. Viszont van amikor együtt kell csoportban dolgoznunk. Nagyon tetszik és szimpatikus akárhányszor összefutunk mindig mosolyog ,jò tudom lehet ,hogy mindenkire mosolyog nem is vettem "jelzésnek" de mégis van valami ami nagyon megfogott benne. Szívesen elhívnám kávézni vagy valami ilyesmi ,csak egy kicsit beszélgetni. De azért félek is mert a felettesem, és ezzel valószínűleg veszélyeztetem a pozíciómat is ,sőtt ha rosszul reagál rá akkor még a munkámat is elveszíthetem. Azt ,hogy ő vonzódik-e a nőkhöz ,nem tudom. Ilyen esetben mi lenne a legjobb amit tehetek? Mi az amit ő is szimpatikusnak tartana és nem lenne "gàz"?
2019. júl. 3. 22:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs tippem, de hasonló helyzetben én egyelőre azon vagyok, hogy barátok legyünk. Először ki kellene lépni az alá-fölé rendelt viszonyból meg egyáltalán a munkahelyi légkörből. Nem feltétlen fizikailag. Beszélgettetek már valaha bármiről, ami nem munka? Rengeteg apró elejtett infót össze lehet szedni ilyenkor, ami később csak hasznodra válhat.
2019. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!