Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit írjak neki ezek után vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki ezek után vagy várjam, hogy ő keressen?

Figyelt kérdés
Röviden leírom mi a helyzet.: 9 hónapja a suliba kinéztem egy lányt(mind ketten lányok vagyunk) teljesen bele voltam esve,fél évig csak leesegettem,mert nem tudtam,hogy hetero vagy nem,majd utána elmondtam neki,hogy nekem ő bejön.Ekkor volt neki barátnője,majd rá 2 napra szakítottak(3 és fél hónapig voltak együtt de már évekkel ezelőtt jóba voltak)folyamatosan beszélgettünk,írásba,telefonon,buliztunk együtt és ez így ment 1-2 héttel ezelőttig.Mert instán láttam a sztoriaiba,hogy újra kibékültek én azt hittem,hogy újra össze jöttek,mert ölelgették egymást,stb...Én ekkor letiltottam,mert nem bírtam elviselni a fájdalmat,hogy amikor én vigasztaltam addig beszélgettünk,mikor kibékültek akkor meg csak ritkán dumáltunk.Ja és régen mondta,hogy bejövök neki de idő kell az exét elfelejteni.Na szóval letiltottam,majd rá 1-2 órával egyik közös haverunk rám írt,hogy tiltsam vissza,mert nem tudja mi a bajom vele.Ekkor feloldottam majd kérdezte miért tiltottam le ekkor azt írtam,hogy látom újra össze jöttél az XY-al és ha letiltalak akkor sikerül majd elfelejtenem téged.Ekkor azt írta,hogy nem vagyunk együtt, megbeszéltük,hogy csak barátok maradunk.(Mikor nem voltak együtt nekem elhordta mindennek) erre azt írtam,hogy oké és akkor azt írta,hogy tudom szarul esett de nem vagyok vele együtt és semmi okom ezt tenni.Ekkor láttam de nem írtam semmit majd erre azt írta de ha szeretnéd tedd nyugodtan.Ez volt két napja erre se reagáltam semmit de vissza tiltottam csak nem vagyunk ismerősök facen meg nem kövessük egymást instán,de instán látom,hogy folyamatosan nézi a sztoriaimat(mikor nem is követ.)Nekem ez a lány nagyon fontos,szóval mit írjak most neki ezek után?Nem akarom elveszteni.Én 18/L Ő 16/L

2019. jún. 30. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Jajj istenem de jo h mar nem vagyok tini...xd
2019. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne legyél gyerekes. Komolyodj megfele. Ez a legjobb amit tehetsz.
2019. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AnonymusCQ ***** válasza:
100%
Vagyis írj rá. Egyszerűen, semmi para nélkül, aztán majd a többi jön magától.
2019. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó de milyen szöveggel írjak rá?Nem akarok,hogy túl nyálas legyen de mégis érezze,hogy nem akartam bunkó lenni...
2019. jún. 30. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el egy italra, beszéld meg vele a dolgokat.
2019. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kibékültünk,csak szar,hogy nem tudom mit akar.Teljessen össze zavar már hónapok óta...
2019. júl. 5. 17:21
 7/7 OneGirlOne ***** válasza:
Hívd el valahova,beszelgessetek és tisztázzátok mindent! Sok sikert :)
2019. júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!