Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Várjam meg, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Várjam meg, hogy ő keressen?

Figyelt kérdés
Randiztam egy pasival, jol sikerult, iszogattunk, beszelgettunk, es ugyan kiderult hogy nagyon sok mindenben kulonbozunk, megis ezeken jokat nevettunk, nem volt kinos csend, rajta lattam hogy kicsit zavarban volt, de feloldodott. Szoval jo volt. A vege fele csokoloztunk is, puszilgatott, magahoz szoritott. Mivel keson koszontunk el, felrakott a buszra aztan o is ment haza. Mikor hazaertem, irtam neki, hogy megerkeztem es koszonom az estet. Vissza irt, hogy is is, majd el is koszontunk. Azota nem irt. "Varjak" ra?
2016. szept. 8. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
*ő is jòl érezte magát velem
2016. szept. 8. 17:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gyengék az esélyeid, hogy iszonyat beléd habarodott... De amúgy semmit nem vesztesz vele, ha írsz neki valami (humoros) egymondatost, amiben elhívod valahova.


Szerintem ami fontos, hogy tudd te, hogy állsz ezzel, mit akarsz. Mert szerintem a legrosszabb, ami itt történhet az az, hogy te valami komolyabbat akarsz, ő meg nem érez túl sokat, de megy a hívásaidra és te meg félre érted az egészet. Vagy mondjuk ő melletted ragad, mert nehezen mond nemet, de soha nem volt benne igazán nagy lendület feléd.


De ha rend van benned (amennyire ez lehet :D), akkor elhívhatod és ha megy, akkor tölthettek időt együtt. Csak figyelj oda mi ez.

2016. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerinte a pasik ott rontjak el, hogy konnyen szerelmesek lesznek es emiatt a csajok nem veszik oket komolyan. Igy azt hittem direkt nem keres annyira. A talalkozoert sokat "kerlelt", mert tudta hogy en nem igazan akartam, aztan megis jol sikerult. De inkabb hagyom akkor.
2016. szept. 8. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen se írj neki Te találkozó után, várd meg, hogy ő keressen (lehet ő is olyan pasi aki kivárja a 3 napot, bár ezt sose értettem..). Ha kedvel úgyis írni fog, ha meg nem ne vedd magadra! Én írtam már párszor így pasira nagyon jó randi után, de teljesen felesleges volt, kaptam egy szavas válaszokat és bunkó modort, de azt, hogy miért nem volt jó a társaságomban sosem mondták el.
2016. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!