Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy lany aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki nagyon tetszik 1 hettel ezelott smaroltunk egy parszor az ejjel Nala is aludtam nem volt semmi masnap hazamentem beszeltunk. De mostanaba kb alig ir Szerintetek miert van ez?

Figyelt kérdés

Mindig kifogasokat keres hogy sok dolga van stb stb

De latom kb egesz nap fent van messengeren


2019. jún. 10. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled beszélni.
2019. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Engedd el, ne keresd, találd fel magad, majd alakul valahogy.
2019. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Meggondolta magát, vagy talált valaki mást. Nem tudsz mit csinálni, engedd el a dolgot. Voltam hasonló szituban. Csókolóztunk a csajjal, kijelentette, hogy ágyba akar vinni. Aztán egyszer csak többé nem akart beszélni a dologról, csak hárított. Azóta is jóban vagyunk, mindketten kerüljük a témát.
2019. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pattintottam le így egy lányt, részeg voltam mikor volt bármi, józanul nem kell. x) Meg csak ki akartam próbálni, hogy milyen vele csókolózni és ennyi részemről... szerintem ezt engedd el.
2019. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csúnya dolog az ilyen fajta lepattintás,főleg ha többször smároltatok már.


De én is azt javaslom,hogy hagyd a francba,ne keresd ne írj semmi. Ha hiányozni fogsz neki ő fog keresni. Ha pedig nem keres akkor ennyi volt..

2019. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Macnab ***** válasza:
Mert csak aludtatok... Azért..
2021. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!