Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan éreztessem vele hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem vele hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Oda vagyok az egyik barátnőmért és mintha ő is többet érezne barátságnál de nem vagyok benne biztos hogy leszbikus. Mit csináljak amiből rájöhet hogy tetszik de ha mégsem leszbikus akkor nem lenne belőle probléma.

Előre is köszönöm a segítséget!


2019. ápr. 21. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Fogd meg a mellét, legyél egyértelmű. Ha csak biszex, az is jó...
2019. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne rohand le!

Mert ha ajtóstúl rontasz a házba,azzal a barátságotokat teszed kockára.

Ha a következőt teszed. Akkor megmarad a barátságotok,és te is választ kapsz a kérdésedre. S ráadásúl lehet hogy olyan választ kapsz hogy te leszel a legboldogabb leszbikus lány abban a pillanatban.

Nem egy bonyolult,és kivitelezhetetlen dolog! De a gyakorlati megvalósítás közben lehetnek befolyásoló tényezők. Amik ha nem vagy szerencsés akkor hátráltatják,ha meg szerencséd van akkor megkönnyítik a célod elérését.


Jó barátnők vagytok! Ezért gondolom hogy nyíltan beszéltek dolgokról. Most is tedd ezt! Hozd fel neki példáol hogy láttál két leszbikus lányt és hogy milyen boldognak láttad őket. S hogy mennyire irigyled a két lányt!

Ekkor figyeld az arcát,és a mozdulatait.

S hamar rá fogsz jönni hogy ő nyitott e a lányok felé.

Ha látod hogy nem elutasító. Akkor feljebb léphetsz egy lépcsőfokot,és megoszthatod vele az érzéseidet,s hogy ez téged mennyire izgat.

Lehet hogy ő fog kezdeményezni egy viszont kérdéssel vagy érintéssel. De lehet hogy neked kell kérdezned.

Mondjuk a következő képpen. Szembe állsz vele,és a szemébe nézel,és finoman megfogod mind két kezét. Közben finoman elkezded a hüvelykőjjaiddal a kézfejét simogatni. Innentől kezdve ha lépésenként haladsz akkor mind két vágyad teljesül.

2019. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseknél gondolkodom el, hogy én vagyok túl öreg ehhez az egészhez vagy mi. XD Eleve legjobb barátok előtt out vagyok már rég... szóval ha ez nincs meglépve akkor talán első körben coming out szerintem. :D Aztán még amúgy normális barátság esetén így is lehet, hogy semmi nem lesz sokáig ha mindketten is azok vagytok, mert a barátság egyszerűen fontosabb.
2019. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az első válaszoló amit irt hogy mellfogás az sem jelentené biztosan azt. Mi már a legjobb bnőmmel aki tetszik (de palija van),megfogtuk egymás mellét 2szer is meg ezelőtt is nyúlt de nem engedtem mert nem tudom xd meg seggcsapkodás ilyesmi se egyedül szerintem a csók jelenthet valamit. Szerintem rúgjatok be és ha ott rád mozdul vagy te rá és nem zavarja akkor okés. Én is igy tervezem vagyis kiváncsi leszek h rám mozdul-e vagy sem
2019. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!