Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek, hogy éreztessem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy éreztessem vele, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Nő vagyok. Van egy kedves ismerősöm, aki leszbikus. Barátnak még nem nevezném, annyira nem állunk közel egymáshoz, de viszonylag gyakran beszélünk. Ő nem tudja rólam, hogy bi vagyok. Semmit nem tudunk egymás magánéletéről, csak én kérdeztem rá nemrég, hogy nála mi a helyzet. (Beleillett a témába, amiről beszéltünk, de nem mertem elárulni, meg nem is kérdezte, hogy velem mi van.)


Igyekszem minél többször keresni a társaságát, hozzá érni, mélyen a szemébe nézni, ilyenkor mintha értené, hogy mit akarok mondani, mert ő is hosszan a szemembe néz és mosolyog. Nekem még sosem volt barátnőm. 25 évesek vagyunk mindketten. Fogalmam sincs, mit tegyek, mert nők terén még nincs sok tapasztalatom. Félek elhívni őt bárhova is, olyan bénának érzem magam ebben a helyzetben. Nem tudom, hogy ő esetleg érez-e irántam valamit, ezért elsősorban valahogy azt szeretném elérni, hogy megtudja, hogy a nők is vonzanak.


Szerintetek megfordulhatott már a fejében, hogy talán tetszik nekem? Ha ti nem tudtátok valakiről, hogy bi/leszbikus, de az volt, és jeleket küldött felétek, észrevettétek ezeket vagy nem tulajdonítottatok jelentőséget, amíg el nem mondta magáról?


2018. jún. 18. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Azt gondolom, azzal hogy tudod róla hogy leszbikus, a te kezedben van az irányítás - ne várd, hogy ő kezdeményezzen.

Hívd el egy baráti beszélgetésre, azzal semminek sem árthatssz. Aztán majd minden alakul magától. :)

Sok sikert!

És bókolj, de csak ha igazán szívből jön!

2018. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, igyekezni fogok. :)

Remélem, nem gondolja majd azt, hogy csak megnyíltam és barátkozni akarok vele, azért vagyok olyan közvetlen.

2018. jún. 18. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelelés helyett miért nem hívod el valahová kettesben? Nőként én hülyét kapok ettől, főleg, hogy esetek többségében csak félre van értve a helyzet.
2018. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!