Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusoknál eljegyzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusoknál eljegyzés?

Figyelt kérdés

Vannak akik jegyben járnak/házasok?

Mennyi idő után adtál/kaptál gyűrűt?

Hogyan zajlott az eljegyzés/esküvő?


2019. jan. 5. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Aki külföldön élő magyar és rátalál a kérdésedre, biztosan tud majd neked válaszolni, azonban jelenleg a helyzet kishazánkban az, hogy nem engedélyezett a melegházasság. Azonban ha ez számít, én még jó pár éve mégis hozzámentem a (most már) volt barátnőmhöz, akivel egy lmbtq aktivista lány adott össze minket egy Sziget fesztiválos sátor előtt... :D
2019. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi csak tervezzük az esküvőt majd, de ahogy írták előttem is magyarországon ez nem lehetséges. Ellenben! Külföldön köttetett házasság esetén lehet kérni bejegyzett élettársi viszonyt. Itt viszont az időzítés fontos dolog ugyanis, ha babát is szeretne a pár és bejegyzezt élettársi kapcsolatban vannak akkor a spermabank elutasítja őket, úgyhogy előbb kell a baba és utána lehet a többit.
2019. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!