Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rövidesen lánykérés lesz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövidesen lánykérés lesz, igen mondtam a páromnak, feleségül megyek hozzá. Hogyan teetétek emlékezetessé az eljegyzéseteket? Milyen ajándékot vettetek a párotoknak? (Gyűrű lesz! )

Figyelt kérdés

#leszbikus #feleség eljegyzés
2018. aug. 2. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha már igent mondtál neki, akkor hogy lesz rövidesen lánykérés?

Visszafelé megyünk az időben?

2018. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Amerikában éltek?:) Vagy már máshol is engedélyezett a leszbikusok házasságkötése?
2018. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vennék ajándékot az eljegyzésre, hiszen ez kettőtökről szól. Ha meg akarod lepni valamivel, szerintem a legjobb ha befizeted magatokat valamilyen közös programra vagy egy kis utazásra. Ejtőernyő, tánctanfolyam, ajándék belépő egy múzeumba, fürdőbe, vagy bármi amit szívesen csinálnátok együtt. A meglepetés utazás kicsit kockzázatosabb, mert közbejöhet valami, de ez is jó ötlet lehet. Én tárgyi ajándék helyett biztos, hogy egy közös élményt választanék, hiszen tárgynak ott a gyűrű. Sok boldogságot!
2018. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeret,aminek örülne vagy amit mindketten használhatunk. Az utazás tényleg jó ötlet.De lehet bármi amit szeret.
2018. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriaba is lehet nem csak amerikaba es nemetorszagba is sot szloveniaba is,angliana csak nalunk nem, ha tudatlan vagy akkor legy oly kedves ne irj inkabb valaszt vagy potyogd be hat ha kidob valami okosat, remeljuk tudod ertelmezni:)
2018. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Jól írták előttem, hogy bármi lehet amiről tudod,hogy örülne neki. Mondjuk én egy festményt vennék az én barátnőmnek, mivel azok érdekik a legjobban, az évfordulónkra azt is vettem neki. Puhatold ki , hogy mit szeretne, de valami tartós dolgot vegyél, ami sokáig emlékezteti az eljegyzésetekre,pl. mobilt, ruhát ami hamar tönremegy azt ne.


De ha esküvői ruhával lepnéd az jó ötlet lenne,(biztos ismered az ízlését), és az sokáig meg lesz neki.


Vagy a gyűrűkbe vésesd bele a monogrammotokat/egy idézetet, esetleg csináltathatnátok egy közös, szolid tetoválást, pl.nézd csak :


[link]


Sok tippem van,de te ismered őt/magatokat, neked kell tudnod, mi tetszene neki.

2018. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!