Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusoknál mi tekinthető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusoknál mi tekinthető már egy aktusnak, illetve miből áll?

Figyelt kérdés

Nyilván nem szabálykönyvbe van lefektetve, de érdekelne, hogy miből áll náluk a szex, mikortól mondják ki, hogy lefeküdtem egy másik nővel. A petting és az orál igazából a szexuális együttlét két nő között? Mert ha ez egy férfi és nő között zajlik, az még nem konkrét szex.


Előre is köszi a válaszokat. :)


2018. máj. 4. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Én biszex vagyok, nem leszbikus. Nem tudom, de az biztos hogy ami köztem és a barátnőm között történt az már szex volt, vagy ha nem akkor nekem nem is kell a szex, elég ami most van. :D Amúgy szerintem nem lehet ezt konkrétan meghatározni, tényleg jól mondtad, nem egy szabálykönyvbe lefektetett dolog, pont ez a jó benne. De amúgy sincs túl sok jelentősége annak, hogy mit hogyan hívsz. Ezek csak szavak.
2018. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Kölcsönös francia.
2018. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Lekerul a bugyi.
2018. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Oké, aki lepontozott, az próbálja ki kölcsönös francia nélkül! (Olyan lesz, mint a rizseshús rizs és hús nélkül...) :D
2018. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs mert ez inkább előjátéknak minősül.
2018. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
OLLlLOoOoZZZZ oLLooooZZZ!!!!!
2018. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!