Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmesek lehetünk olyasvala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek lehetünk olyasvalakibe, akihez nem vonzódunk?

Figyelt kérdés
Szerintetek a kedvesség, a törödés, az, hogy érzelmileg, lelkileg megkapod a másiktól azt, amire szükséged van, felülírja a vele való testiség elleni érzéseid? Képesek lehetünk csak a lelket látni, a testet nem?

2018. aug. 23. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem és az én definícióm szerint nem. Egy igazi barátságot számomra csak az különböztet meg a szerelemtől, hogy szexuálisan nem kívánom. Ez a valaki lehet a legjobb barátod, lelkitársad, hívhatod akárhogy, de ez nem szerelem.
2018. aug. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem, ilyen esetben inkább szeretet alakul ki. Nagyon fontos a lélek, de ha semennyire nem vonzódok valakihez, akkor nem fogom tudni szerelemmel szeretni, esetleg csak barátként.
2018. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Max nagymerteku szeretet es onbizalomhiany miatt meseled be magadnak, hogy szerelmes vagy egy ilyen szemelybe (tapasztalat)
2018. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen, testiség nélküli szerelem
2018. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudnék így szerelmes lenni, de annyiféle ember és annyiféle kapcsolat van, hogy biztos van akinél ez működik.
2018. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem létezik ilyen, az eddigi tapasztalataim alapján.

Maximum szeretetet tudok érezni az ilyen ember iránt.

2018. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is arról van szó,amit előttem már elmondtak. Szerintem az nem szerelem,csak annak tudod be. Néha eléggé összemosódtak a határok nálam szerelem és erős szeretet között,kevés önbizalmam is van és régen képes voltam összekeverni a ragaszkodást,szeretetet a szerelemmel. Sőt! Én olyan szinten elhittem,hogy szerelem,hogy még féltékeny is voltam,de sikerült ezt már lezárnom.

De a mai világban már annyi minden van,hogy lehetséges,hogy ez szerelem azzal együtt,hogy nem vonzódsz hozzá.

Arról hallottam,hogy van olyan,amikor teljesen mindegy a nem,mert a szemèlyiségébe szeret bele valaki,úgyhogy lehet ilyen is van,csak még nem hallottam róla.

2018. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Csak "ló nincs, jó a szamár is" elv miatt közös nevezőre hoztad az igényeidet a lehetőségeiddel
2018. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok ilyen helyzetben, csak szimplán eszembe jutott ez a kérdés egy cikk kapcsán.
2018. aug. 23. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!