Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők ti hogyan mutatjátok ki ha szerelmesek vagytok egy nőbe?

Figyelt kérdés
Ha még nem vagytok kapcsolatban és kapcsolatban is?
2018. aug. 10. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan ezek a kérdések... olyanom mintha a leszbikusok egy külön faj lenne.
2018. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyanok*
2018. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Több figyelmet szentelek neki,mint bárki másnak.Kb minden mondatát szó szerint tudnám idézni

Minden apró elejtett kérésére már ugrok,hogy teljesítsem,hogy örüljön

Meglepem alkalomadtán a kedvenc sütijével vagy bármivel,amit szeret

Képes vagyok órákig várni rá akár a szakadó esőben is

és még sok apró kis jellel :)

2018. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Ez milyen kérdés?

Valószínűleg ők egy teljesen külön faj. Ők úgy mutatják ki a szerelmüket, hogy állatáldozatot mutatnak be teliholdkor, aztán kupánvágják a kiszemelt nőt, a lábuknál fogva hazahúzzák és bezárják a pincébe.

Istenem ne hagyj el....

2018. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából én úgy mutatom ki hogy tetszik valaki hogy mindig csak róla beszélek. Minden mondatomban benne van legalább egyszer a neve


Vagy pl:

Képes vagyok mindent megtenni érte, szó szerint mindent.

Gondolok arra hogy az életem árán is de megvédem.

Meg ha ránézek és pirulok


Nem vagyok jártas a leszbikusság terén mert eddig csak egy csaj jön be.. 16 vagyok :D és 2 éve csak egy csajon jár az agyam xd

Szóval nem tudom neki élőben kimutatni de tervezem hogy elmegyek 361 km-ert csak azért hogy lássam :)

Szóval jahhhhhh xd

2018. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha szerelmes vagyok egy nőbe,akkor számomra ő áll az első helyen. Bárhol,bárkivel vagyok,nem számít,hogy le volt-e beszélve már hónapokkal ezelőtt ez a találka,ha ő ír,rohanok. Bármit megteszek érte. Ahogy előttem is írták,én is képes vagyok órákat várni rá bárhol és bármikor. Mindig boldognak akarom látni. Odafigyelek rá, minden mondatára,gyakran idézem is magamnak a beszélgetéseinket. Ha szomorú akkor azon dolgozom minden erőmmel,hogy megmosolyogtassam. Nem érdekel,ha emiatt sok ember előtt hülyét csinálok magamból,de ha emiatt tudok mosolyt csalni az arcára,akkor nekem már megérte. Mindig azon vagyok,hogy meglepjem. Kedvenc süti,egy új könyv amit csak egyszer említett meg facebookon hozzászólásban valakinél,hogy azt megszeretné venni,nem érdekel,ha km-eket kell utaznom érte,de beszerzem. Lesem a kívánságait,s amiket tudok,azokat próbálom teljesíteni. Nagyon egyedi,különleges dolgokkal lepem meg. Azon vagyok,hogy sok időt töltsünk együtt. Hogy boldognak lássam,biztonságban tudjam. Képes vagyok akár éjszaka gyógyszert vinni neki,ha beteg,ilyenkor főzök is neki.Úgy segítek és abban amiben csak tudok. Ha napi 12 órákat is dolgozok,de megkér valamire,bármennyire is fáradt vagyok megteszem. Nekem semmi sem nagy ár a szeretett szemèlyért. Szóval,ha szeretek valakit,akkor azt így mutatom ki. Nekem ez a szeretetnyelvem. Ha arról a nőről van szó,akibe szerelmes vagyok,akkor számomra nincs lehetetlen.:)
2018. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!