Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megtudtam, hogy leszbikus és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy leszbikus és furán érzem magam ettől. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem, mondjuk úgy, hogy kolléga szerűség az illető. Kissé fiús stílusa van és lazább is. Kedves velem nagyon, habár szerintem ő alapból is az. Észrevettem a mutató ujján a gyűrűt és kissé zavarban éreztem magam ettől, meg egy picit felizgatott a gondolata, hogy mi van, ha bejövök neki. Azóta meg már úgy viselkedem előtte, mintha egy jó pasi lenne, pedig hetero vagyok.:D bármilyen tanács, tipp vagy csak megosztás jól jönne, hogy összerakjam ezt a képet, mert picit olyan érzésem van, hogy ezt az információt+érzést nem tudom hová tenni, nagyon rossz. (nem vagyok előítéletes, a rossz érzés meg a többi nem innem jön, de mégsem tudom hova tenni a dolgot.)
2018. aug. 16. 16:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak megrősíteni tudom az előttem szólókat. Én is a mutatóujjamon hordok az egyik gyűrűm, plusz laza a stílusom, de nem vagyok leszbikus.

A kérdésből nekem is inkább az jön le, hogy talán tudat alatt szeretnéd, hogyha ő az lenne, és bepróbálkozna. Egy heteró nő, magamból kiindulva, "nem játssza az agyát" egy másik nőnek, még akkor sem, ha az illetőról azt gondolja, hogy leszbikus.

Szóval, ha el tudnál képzelni vele egy kapcsolatot, akkor beszélgess vele, hátha kiderül, hogy milyen a beállítottsága, mert a fent leírtakból nem következtethető ki, hogy leszbi. Ha nem az, vagy ha nem szeretnél semmit tőle, akkor pedig viselkedj úgy vele mint más csajokkal.

2018. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!