Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megtudtam Róla hogy homoszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam Róla hogy homoszexuális. Nem tudom mit érzek. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságunk. Nagyon jóban vagyunk mindannyian, mondhatni legjobb barátok csak 6-an. Van köztünk egy lány aki iránt ... hát nem is tudom igazából mit érzek. Nem vagyok biztos benne hogy csak barátság, de lehet hogy csak remény.

Most hétvégén beszélgettünk és elmondta hogy meleg. Csak egy ember tudja rajtam kívül közülünk, még a családja sem.

Lúzernek tarja magát, de én mondtam neki hogy ez nem baj, meg tök jó, meg mit tudom én -ittunk már kicsit-. Ma viszont tök rosszul érzem magam. Nem tudom mit érzek, talán csalódott vagyok. Talán magamban, hogy megint nem fog összejönni. Most itt ülök 26 évesen nem tudom hogy kezeljem ezt az egész helyzet, sírok mint egy kis "hülye" tini és vadidegenektől kérek segítsége, hogy mi a fenét csináljak. Szerintetek?



2018. máj. 13. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nincs semmi, amit tehetnél.

Lépj tovább.

2018. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Miért sírsz?
2018. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem, mi a konkrét problémád?

Hogy mit érzel iránta, azt mi sem fogjuk tudni.

2018. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Másik csapatban játszik, túl kell lépni rajta...

2018. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Te fiu vagy, vagy lany?
2018. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Olyan nekem ez a kérdés, hogy hirtelen felindulásból csak kiírtad volna. Nehezen értelmezhető. Én se értem mi a baj. Szóval van egy lány, akiről kiderült, hogy leszbikus és neked ő tetszik ? És félsz, hogy vele se fog összejönni a dolog? Vagy micsoda?
2018. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

26 évesn sírsz egy olyan nő miatt aki sohasem volt a tied, sohasem szeretett? Nekem a fiam az oviban csinált ilyet.

Légy férfi 8ne fiú, srác vagy pasi), akkor másként fognak hozzádállni a nők is.

2018. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
A veszteség fájdalmas. Megértelek. Aludd ki, az se baj, hogy sajnálod magad egy ideig, de ne vidd túlzásba. Nézz körül, keress még baráti társaságot. Ha ő elmondta neked a titkát, akkor te értesz hozzá, hogyan kell közel kerülni egy lány lelkéhez, és nem lehetsz taszító sem. Minden esélyed megvan arra, hogy találj másik lányt, aki éppoly helyes lesz, mint ő, csak nem lesz elérhetetlen.
2018. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Egy lány nem meleg, hanem leszbikus.
2018. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!