Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megtudtam, hogy leszbikus és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy leszbikus és furán érzem magam ettől. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem, mondjuk úgy, hogy kolléga szerűség az illető. Kissé fiús stílusa van és lazább is. Kedves velem nagyon, habár szerintem ő alapból is az. Észrevettem a mutató ujján a gyűrűt és kissé zavarban éreztem magam ettől, meg egy picit felizgatott a gondolata, hogy mi van, ha bejövök neki. Azóta meg már úgy viselkedem előtte, mintha egy jó pasi lenne, pedig hetero vagyok.:D bármilyen tanács, tipp vagy csak megosztás jól jönne, hogy összerakjam ezt a képet, mert picit olyan érzésem van, hogy ezt az információt+érzést nem tudom hová tenni, nagyon rossz. (nem vagyok előítéletes, a rossz érzés meg a többi nem innem jön, de mégsem tudom hova tenni a dolgot.)
2018. aug. 16. 16:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi közöd hozzá, hogy leszbikus-e, vagy sem?

Gondolom ha hetero vagy, minden hetero pasi környezetében normálisan viselkedsz, nem? Nem illegeted magad előttük, hogy felszedjenek.

Gondold azt, hogy ő egy hetero pasi, akitől nem akarsz semmit.

Ha meg akarsz, akkor küldj felé jeleket, mintha férfi lenne.

2018. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
MIt akarsz? Mit szeretnél? Meg akarsz győződni róla, hogy a másik kapura játszik-e?
2018. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg kiderülne, hogy tényleg tetszel neki, akkor ne húzd az agyát véletlenül se, mert akkor elkezdene reménykedni, hogy lesz köztetek valami, és tudja mindenki, hogy nem jó olyan ember iránt epekedni, aki közben nem is akar semmit.


Szóval szerintem véletlenül se viselkedj előtte úgy, mintha egy jó pasi lenne. Ha tetszenél is neki, akkor SE használd ki a helyzetet. Ne vele növeltesd az egódat!

2018. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz tőle valamit, mondd meg neki nyugodtan. Ha nem, azt is, nem hinném, hogy meg fog sértődni.

Mióta vagytok kollégák?

2018. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Inkább hagyjuk a kérdést.:( Szerintem nem jött át, amit érzek, de nem is nagyon tudom kifejezni, ezért kértem segítséget.:(


Nem akarnám húzni az agyát, fel sem merült bennem, hogy szivassam (önbizalmam sem lenne hozzá). Az meg, hogy mi közöm, hogy leszbikus.. Azért eléggé feltűnő néha stílusból +a gyűrű. Ezt akaratlanul is észreveszem

2018. aug. 16. 16:30
 6/21 A kérdező kommentje:
A jó pasik előtt zavarban vagyok, elpirulok, szégyenlős leszek, picit megváltozik a viselkedésem is (többször érek a hajamhoz), de ezeket nyilván nem tudom irányítani, mert a zavarodottságtól/szégyenlőségtől meg az érzelmektől van. Nem kezdem el magam illegtetni, cicit kirakni, esetleg magabiztosan flörtölgetni vagy ilyesmi... Nem ilyen vagyok.
2018. aug. 16. 16:34
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Érdekel az, hogy nővel legyél?!
2018. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2018. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Már felnőttek vagyunk.:D Korokat nem szeretnék írni.


#7 Nem nagyon fantáziálok lányokkal

2018. aug. 16. 16:43
 10/21 anonim válasza:
100%
Szerintem csak nem tudod hova rakd ezt az egészet új neked még a dolog, de csak tégy úgy mintha rendes ember lenne. Aztán van a másik opció az hogy nem közömbös számodra. Én javarészt férfiakhoz vonzódom, de nem zárnám ki sosem egy lánnyal való kapcsolatot sőt volt már. Hiszen olyan teljesen más a kettő.
2018. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!