Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megtudtam, hogy leszbikus és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy leszbikus és furán érzem magam ettől. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon ismerem, mondjuk úgy, hogy kolléga szerűség az illető. Kissé fiús stílusa van és lazább is. Kedves velem nagyon, habár szerintem ő alapból is az. Észrevettem a mutató ujján a gyűrűt és kissé zavarban éreztem magam ettől, meg egy picit felizgatott a gondolata, hogy mi van, ha bejövök neki. Azóta meg már úgy viselkedem előtte, mintha egy jó pasi lenne, pedig hetero vagyok.:D bármilyen tanács, tipp vagy csak megosztás jól jönne, hogy összerakjam ezt a képet, mert picit olyan érzésem van, hogy ezt az információt+érzést nem tudom hová tenni, nagyon rossz. (nem vagyok előítéletes, a rossz érzés meg a többi nem innem jön, de mégsem tudom hova tenni a dolgot.)
2018. aug. 16. 16:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#10

Miért a leszbikus lányokra általában így reagálnak a lányok többsége? A többi lány is zavarba jön tőletek emiatt?:D ez vmi általános reakció?:D

2018. aug. 16. 16:48
 12/21 anonim válasza:
100%
Mennyire vagytok felnőttek? Írásod alapján max 20-22
2018. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Milyen ügyesen tippelsz.:D Igen, úgy körül vagyok.:)
2018. aug. 16. 17:06
 14/21 anonim ***** válasza:
2018. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha a hüvelykujján hordja valaki a gyűrűt, akkor leszbikus. A találgatások helyett, ha kíváncsi vagy a beállítottságára, inkább kérdezz rá.
2018. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%

Úgy vergődsz ezen, mintha minimum az örök élet titkát tudná a csaj. Hogy-hogy hogy viselkedj vele? Mint akárki mással. Bírom, hogy a heteró csajok összepisilik kb. magukat, ha rájuk néz egy leszbikus, mert úúú mi van ha tetszem neki?!?!?!! Bakker, ő is csak ember, mit kell ezen kezelni? Ha nem akarsz semmit tőle, miért kínlódsz ezen? Plusz ha még leszbikus is (akik nem a mutatóujjukon hordanak gyűrűt ha már jelezni akarják a dolgot, hanem a hüvelykujjon, de mindegy), nem jelenti azt, hogy tetszel neki vagy akar bármit.

Kicsit inkább nőj fel, bolhából csinálsz elefántot meg magadból egy buta kislányt ilyen kérdéssel...

2018. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Felizgultam ra, majd észrevehetően zavarban voltam elotte. Az érzéseimet akarom kezelni, hogy ne lassa rajtam ezt. Szerintem ez nem vergődés, biztosan más is volt már úgy, hogy valami kiváltott belőle egy érzést (belőlem pl felizgulast, izgatottaagot es szégyenlősséget), de ezt elakarom nyomni, én ilyeneket nem szoktam lányok közelében érezni, max egy helyes pasi elott. Koszi, hogy leírtad a gyűrűs dolgot, így mar tudom, hogy nem az, habar így még cikibb, ha látott pirulgatni.:D
2018. aug. 17. 08:25
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valakinek kissé fiúsabb a stílusa és lazább, kedves veled nagyon, nem feltétlen jelenti azt, hogy leszbikus.
2018. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%
Te meg nem vagy akkor heteró...
2018. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, én is ilyen kis hülye tudok néha lenni... :D Már bocsánat, kérdező! Nem lehet mindent jelnek venni és a jelek mögött sem feltétlen az áll, amit mi belelátunk. Viszont ha Te ennyire azt láttad ebben, amit látni akartál, akkor a helyedben erősen elgondolkodnék azon, hogy biztosan csak a pasik iránt érdeklődöm-e...
2018. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!