Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek hogy mondjam el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondjam el neki? Mondjam-e el egyáltalán?

Figyelt kérdés

Szeretek egy nőt,aki hetero. Régen idegenek voltunk,de szép lassan "megtörve" pár erkölcsi,etikai szabályt,közelebb kerültünk egymáshoz lelkileg. Beenged a lakásába,kulcsom van hozzá.Mindent megteszek érte ami tőlem telik. Mindig hozzá igazítom a programomat,ő áll az első helyen az életemben,s az egyik legfontosabb ember is ő számomra. Mivel szeretem és emberből vagyok,szükségem van minőségi időre. Tudja azt,hogy szeretem,de nem változott a viselkedése irányomban semmit. Ugyanúgy húzza az agyam,de amúgy párkapcsolatban is él egy pasival. Nagyon sok közös programot szervez,közös utazást,stb. Mikor kettesben vagyunk tök közvetlen,nagyobb társaságban meg rideg. Az utóbbi időben úgy érzem,mintha pótlék lennék az életében. Eddig nem hanyagolt el,de mostanában csak akkor megyünk együtt valahova,ha a pasija nem ér rá,vagy épp nincs kivel menjen. Akárhányszor kérem az utóbbi időben,hogy találkozzunk,mindig fáradt vagy dolga van, vagy épp programja van a pasival. De ha neki kell valami,akkor nagyon kedvesen meg tud kérni,s addig odafigyel rám. Ezzel engem teljesen szétszedett. Eddig nem volt ilyen és nem értem miért csinálja ezt velem. Elvitt egy utazásra is,s utazás során kiderült,hogy a pasiját nem tudta rávenni,hogy ők ketten menjenek el,de az út le volt foglalva. Szóval ha nincs ló,jó a szamár is. Jelenleg állandóan a szamár szerepét játszom. Lehet nem akar már velem találkozni annyit,nem akar a társaságomban lenni,de ha nem keresem,nem írok neki napi szinten,akkor meg keres ő és mindig kérdőre von,hogy mi a helyzet,miért nem írok,történt valami? Próbálom távol tartani magamtól,de olyankor a legkedvesebb és kiengesztel a kedves szavaival vagy épp olyat csinál,hogy meztelenre vetkőzik előttem,engedi,hogy megnézzem,rámnéz,mosolyog egyet,felőltözik és megy a dolgáa.Ha sokszor utasítja vissza a találkozást,akkor 3 havonta 1x minimum kapok egy nagyon drága ajándékot tőle vagy ugye egy utazást,hogy ezzel úgymond engeszteljen ki (ezt csak én gondolom így). A barátaim ismernek mindkettőnket,azt mondják,hogy fontos vagyok neki és szeret. A múltkor felmentem hozzá,mert ki kellett engednem a takarítónőt,s az is mondta,h a nő állandóan áradozik rólam. Ha szeret miért viselkedik így? Beszélhetek szerintetek neki arról,hogy fáj,hogy úgy érzem,hogy csak pótlék vagyok az életében? S ha igen,hogy tegyem? Hogy hozzam fel?

Köszi előre a válaszokat!


2018. jún. 19. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem felejtsd el
2018. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos jol erzed a lo nincs,szamar is jo-peldat.

Probald meg tultenni magad. Ennek nincs jovokepe.

2018. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5 éve szeretem. Ebből kb 3 éve szenvedek. De 1,5 éve intenzíven. Azon is gondolkodtam,hogy elmegyek a városból,hogy mégcsak ne is találkozhassunk. Nagyo fáj,hogy csak akkor kellek amikor szüksége van rám,segítségre szorul. Persze szívesen segítek,mert szeretem,de akkor is fáj. Gyűlölöm azt,hogy még így is szeretem.
2018. jún. 19. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Masszívan legyezgeti a hiúságát, hogy így loholsz utána. Ha egy kicsit is szeretne/tisztelne, nem húzná az agyadat.

Kívánom, minél hamarabb szeress ki belőle.

2018. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Nyilván nem valószínű, hogy bármi is lehet köztetek, de mint mondtad 5 éve szereted.Az elég hosszú idő. Ne pazarold el!

Én is voltam hasonló helyzetben, ha én kértem nem mindig ért rá, de utána programokkal vagy csak a szavai miatt, de mindig kiengesztelődtem.

...aztán az út más felé sodort minket, ..eltelt 2-3 év amit külön töltöttünk és azon kaptam magam h úúúúristen, én már nem azt érzem iránta, mint rég.

..aztán nyáron megint találkoztunk. Beszéltünk mint rég, de mégis kicsit benne volt az a sok idő. És akkor amikor kellett neki valami, akkor ugyan úgy jött mint rég, teljesen elvarázsolt. Hatással volt rám, de nem szerettem már, csak az érzés jött elő, amit még akkor éreztem. Nos ilyen lehet utána.

Mint mondtad pótlék vagy, de hát van valakije ez várható, ez mindenkinél így van. Mindenkinek a párja az első.

A legjobb barátnőmnek én is igyekszem a legjobbakat adni, így lehet ő is csak baráti viszony miatt teszi azt amit.

De mondjuk egy közös utazáskor, ki teríthetnéd a lapjaid, elmondhatnád neki, hogy örülnél ha több ilyen alkalom lenne, mert te többet érzel iránta mint barát. És más szerepet is szeretnél betölteni az életében. Szokásotokhoz hiven persze, csak ha szoktatok italt is folyasztani akkor tedd, ne idd magad bátorrá, épp csak egy kicsit hogy ne legyél olyan feszült. Aztán ha alkalom attán esteleg egy csókkal is nyomatékosíthatnád, hisz ha a mesztelenkedés után ez csak apróság.. bár én szexet elsőre nem ajánlom a úgy alakulna sem, bár én ki vagyok. ..lehet megvádolna h te csak kihasználtad a helyzetet, vagy sikerül valóban egy maradandó élményt szerezni.


Borulhat a bili, de 5 év után jobb tisztázni a helyzetet, így én támogatnak mond csak el, ne gyötörd magad, az időd vesztegeted úgy, hogy ő valószínűleg nem tudja megadni neked azt amire vágysz!

2018. jún. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Azt elfelejtettemmondani, hogy azért készül fel a legrosszabbra. Én comming outkor a legrosszabra készültem fel, nem tudtam mi lesz a vég eredmény. Csak felkészültem h lehet elveszítem emiatt a legjobb barátom.

Nem tudom mióta fogant meg a kérdés a fejedben, de csak akkor közöld az érzéseid, ha már elég erőt sikerült szerezned. Lehet elveszíted a barátságát is.

Teljes mértékben támogatnak, így innen is, de Légy bátor!

2018. jún. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudja azt,hogy szeretem. Nem csak barátilag nézek rá,ő ezzel tisztában van. Én azt nem értem,hogy oké,ha valaki párkapcsolatban van,akkor nyilván a párja az első,de ettől még a barátait nem kell teljesen eldobja. Mert mikor a pasi megütötte,én voltam mellette. Én próbáltam segíteni neki. Gondoskodni próbáltam róla. Felmentem hozzá és vacsorát főztem mire jött a munkából. Vagy ha beteg volt elmentem a patikába,s vettem neki gyógyszereket,csak legyen jobban. Ha megtudtam,hogy vágyik valamire,azt beszereztem neki. Nem egyszer csináltam hülyét magamból miatta. Azt még csak valahogy eltűrném,hogy ha a pasi mellett rám is szakítana időt. Látja,tudja és érzi is,hogy mennyire szeretem. De ha megkérdezem,hogy "este nem ülünk be valahova?" Akkor azt a választ kapom,hogy "még nem tudom,hogy alakul az este". Aztán este mikor találkozunk egy előadáson pl,akkor meg a pasi megkérdezi,hogy "nem megyünk enni valamit?" erre a válasza az,hogy "de mehetünk én szabad vagyok,nekem bármi jó". Ez azért ütni tud. Vagy az,hogy "figyu holnap találkozunk és megiszunk valamit" -ezt mondja ő-, erre másnap jön az üzenet,hogy "bocsi,de nagyon fáradt vagyok,majd valamikor bepótoljuk". Erre másnap írok neki,hogy sikerült kipihennie magát? Erre az jön,hogy hát nem igazán,mert az este a pasi még programot csinált.

A türelem nem az én erősségem. Ha ezt egy barát csinálja megy velem,a második alkalom után úgy megmondogatok neki,hogy csak néz rám. Ez a nő már régóta csinálja,s még mindig szeretem. Ha meg pl találkozunk valahol és a dühöm miatt kicsit is másképp kommunikálok vele,hogy nem fordítok rá több figyelmet (vagyis ezt mutatom),nem vagyok vele udvarias,mosolygós,stb akkor már felkapja a vízet,s volt olyan,hogy ő hagyott ott,mert nem érti,hogy mi bajom van.

2018. jún. 20. 10:46
 8/10 anonim ***** válasza:

El kell felejtened, legalabbis szerelmi téren.

Ne vedd sértésnek, de úgy látom kicsit büszke is vagy magadra hogy “ennyire bírsz szeretni” meg kicsit magad előtt is drámázol.

Még mielőtt elküldenél melegebb éghajlatra; voltam hasonló helyzetben, innen tudom milyen érzés.

Beállítja magát az ember önzetlennel, közben nagyon is van hátsószándek, ha más nem, tudatalatt.


Hiába kérdezgetsz itt ismeretleneket, tudod mit kell tenned.

NEM FOG MAGÁTÓL MEGOLDÓDNI!!!!!!!!!!!! Magadat meg kínzod...ne erre b@#%szd el az életed

2018. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy fáj, de az egyetlen megoldás, hogy elé állsz és megmondod mennyire szereted, aztán válaszút elé állítod: vagy te vagy a pasi. 5 év sok idő, ne pazarold el tovább az életed. Ki tudja, lehet rájön, hogy te vagy neki az igazi. Ha pedig nem és a bántalmazó palijával marad, akkor itt az ideje kilépned az életéből végleg.
2018. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Full kihasznal, ismerős. ...

24l

2018. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!