Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A többi leszbikus milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi leszbikus milyen módon tudja kedvelni a pasikat?

Figyelt kérdés

Én is leszbikus vagyok, és sokszor azt hiszik férfigyűlölő is. Pedig nem.

Sok kedvenc férfi énekesem van.

Szeretem a családom férfi tagjait is.

Sok kedvenc férfi színészem van.

Van egy pár humorista férfi, aki szerintem vicces.

Szeretni fogom a leendő fiamat is (ha fiam lesz).

Ti milyen módokon szeretitek őket? Csak leszbikusoknak szól a kérdés!

Huh...életemben nem hasznàltam ennyiszer a férfi/fiú/pasi szót 😂😂



2018. máj. 29. 18:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
26%
Önmagaddal nem vagy kibékülve, azért fröcsögsz? Vagy mert alapból ilyen alpári a stílusod?
2018. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Igazából féltékeny vagyok rájuk, mert sose lehetek srác, pedig az sokmindent megviáltoztatna.. Meg se becsülik, hogy azok, én meg örülnék, ha péniszem lenne, és nem szólna be mindenki mert nő vagyok. Szerintem ezért van az, hogy ritkán kedvelem meg őket. Ha egy énekes srác helyes megemlítem, viszont elég rossz véleményem van a nagyrészükről az eddigi tapasztalatok miatt :(
2018. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!