Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A többi leszbikus milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi leszbikus milyen módon tudja kedvelni a pasikat?

Figyelt kérdés

Én is leszbikus vagyok, és sokszor azt hiszik férfigyűlölő is. Pedig nem.

Sok kedvenc férfi énekesem van.

Szeretem a családom férfi tagjait is.

Sok kedvenc férfi színészem van.

Van egy pár humorista férfi, aki szerintem vicces.

Szeretni fogom a leendő fiamat is (ha fiam lesz).

Ti milyen módokon szeretitek őket? Csak leszbikusoknak szól a kérdés!

Huh...életemben nem hasznàltam ennyiszer a férfi/fiú/pasi szót 😂😂



2018. máj. 29. 18:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vond le a tanulsàgot és kerüld el őket. Baràtkozz megel férfiakkal,több sikered lesz.
2018. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
31%
De én férfi vagyok. :D És egy meleg férfi miért ne vonzódhatna hozzám? Nem vagyok beképzelt..de nem vagyok ronda és elég ha kedves vagyok vele, stb. meg jófej, érezhet valamit irántam...
2018. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

bocsi, azt hittem leszbikus lány vagy :D

Igen, egy meleg pasi jó eséllyel bele tud szeretni egy heteró pasiba.

Sajnos én rengetegszer estem már bele heteró lányokba, és kegyetlen rossz érzés mikor tehetetlen vagy...

2018. máj. 29. 23:05
 14/32 anonim ***** válasza:
83%

A kedvenc színészem, szinkronszínészem és énekesem is férfi. Illetve sok férfi zenészt hallgatok. Ha fiam lenne, akkor nyilván szeretném. Apukám nem él, vele nem volt jó a kapcsolatom, mostohanagyapám, mostohanagybátyám nem kedvelem, anyukám pasiját utálom. Más férfi családtagot nem ismertem soha, úgyhogy nálam a család kihúzva.

Barátokból pedig a legjobb barátom egy férfi. Keresztény, rendszeresen jár templomba, de ennek ellenére nagyon elfogadó. Neki a legjobb férfi barátja is meleg pl. Van felesége, gyereke, egyáltalán nem potenciális nőként tekint rám és ezért tud jól működni a barátságunk. A páromat is kedveli.

A közvetlen kollégáim is mind férfiak és velük is jól kijövök. Egy van közöttük, aki azt gondolja, hogy biszex vagyok, de őt is könnyű kezelni.

Szerintem egyébként az, hogy mennyire tudsz férfiakkal barátkozni leszbikusként, nagyban függ a környezettől, illetve attól, hogy neked milyen jellemed van. Nekem mindig is sok fiú barátom volt és csak tiniként tudtam először lányokkal barátkozni, illetve könnyen alakítok ki kapcsolatokat. Plusz szerencsére értelemes férfiak vesznek körül, az esetleges dolgokat pedig megbeszéljük. Én hagytam, hogy kérdezzenek a leszbikus szexről/szerelemről mindent, ami érdekli őket, megbeszéltük a félreértéseket és azóta nincsenek ezek a szokásos heteró pasis reakcióik/viselkedésük.


22/N/L

2018. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
23%
Kedves utolsó! EZ igen pozitív. Csak sok leszbikus lány eleve undorral, megvetéssel fordul a férfiak felé, úgy persze hogy nehéz.
2018. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
13%
Csakhogx a kedves utolsó egy kamus pasi,aki álmpdodzik.Eleve aki kerrsztény és templomba jár az tartózkodik a homoszexualitásstól,mivel az bűn a kereszténység szerint..
2018. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
69%

Én vagyok az az állítólagos utolsó és nem vagyok kamus pasi. Nem szeretem az általánosításokat. Keresztény és keresztény között is van különbség, mint férfi és férfi között is, stb. Az, hogy a barátom értékrendjébe hogyan fér bele a barátságunk, az az ő dolga. Mellesleg a vallások csak a cselekedetet ítélik el, az embert nem. Négy éve élek leszbikus kapcsolatban, nem értem mire fel ez a támadás. Nyilván egy anonim oldalon semmivel sem tudom igazolni, úgyhogy sajnálom, ha nem hiszel nekem, de tényleg igazat mondtam.


22/N/L

2018. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem is kiszínezett, szisztematikus "védjük meg a pasikat" - akciót làtunk. Szép műsör,gratula,a butábbak még el is hiszik.
2018. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
79%

A normális, rendes, kedves embereket szeretem, kedvelem, az undok, rossz, tapintatlan, stb. embereket nem, akár férfiak, akár nők.


Egy férfival sincs bajom, amíg ő is rendesen, emberségesen áll hozzám :)

2018. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Én hetero pasi vagyok és szeretem a leszbiket. Főleg amikor nyalják egymást, vagy engem :D
2018. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!