Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A többi leszbikus milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi leszbikus milyen módon tudja kedvelni a pasikat?

Figyelt kérdés

Én is leszbikus vagyok, és sokszor azt hiszik férfigyűlölő is. Pedig nem.

Sok kedvenc férfi énekesem van.

Szeretem a családom férfi tagjait is.

Sok kedvenc férfi színészem van.

Van egy pár humorista férfi, aki szerintem vicces.

Szeretni fogom a leendő fiamat is (ha fiam lesz).

Ti milyen módokon szeretitek őket? Csak leszbikusoknak szól a kérdés!

Huh...életemben nem hasznàltam ennyiszer a férfi/fiú/pasi szót 😂😂



2018. máj. 29. 18:27
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Hányok tőled 20as :D
2018. máj. 31. 15:51
 22/32 anonim ***** válasza:
79%
Egyre jobban megértem a "feminácikat".
2018. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
29%
Azt se lhet normális aki veled szóba àll. És mèg hazudsz is...
2018. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
56%
És még ezek csodálkoznak ha viszolygunk tőlük. Én is egyre inkább azt vallom,hogy intelligens nő kerüli ezeket.
2018. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
64%

Nekem sok fiú barátom van. Néha megiszunk valamit együtt, meg ilyenek. Ök idönként poénkodnak vele, hogy "Elvinnének egy körre..." de tudják a határokat, és csak közösen nevetünk egyet.


E mellett társas táncot tanulok, amit természetesen fiukkal müvelek. De ez csak tánc. Nem több, mint szociális tevékenység. Jobban érdekel, amit csinálok, mint akivel csinálom. :)

2018. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, én nem szoktam a heteró barátnőimmel "poénkodni" hogy elvinném őket egy körre...🤔 Lehet nem is lennének rá kíváncsiak,ahogy sem vagyok arra hogy a pasik mit csinàlnànak🤔 Meg amúgy is,nálam valami ilyesmit foglal magában a határok tiszteletben tartása,hogy nem momdok olyat,ami mást kényelmetlenül érinthet,vagy ami egyenesen bunkóság másra nézve. Na de egyeseket itt más alapján kell megítélni,többet kell nekik tűrni vagy mehetünk a máglyára🤤
2018. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled 26-os!
2018. jún. 1. 11:47
 28/32 anonim ***** válasza:
69%
És az ilyen ízléstelen "vicceken" nem nevetni kell, hanem orrba kell vágni azt aki ezzel viccelődik. Ugyanaz a kategória, mintha valakinek viccből azt mondanám, hogy csinálnék pár meztelen képet a gyerekéről. Aztán nevetnének egy nagyot rajta. Roppant cuki az ilyesmi🤡
2018. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
12%

Jot nevettem a végén: szeretni fogom a leendő fiamat is....

És azt hogy képzeled egy másik nővel? Jahm, hogy kapizsgálod már biológiai feladatod. Nos igen, ez mindenkiben munkálkodik, nők férfiak családot akarnak, bizonyos kor után. Egy örökbefogadás nem fog kielégíteni...mert egészséges vagy, sajátot akarsz, aki hasonlít rád, belőled van! Még ha valami betegség folyamán nem lehetne gyereked, kárpótolna valahogy.

De nem is értem az azonos neműeket...mi a jó abban a kapcsolatban, ami nem képes kielégíteni semmilyen téren tökéletesen?

Nem akarok csak a szex részére utalni, de sosem lesz kihasználva ott, hacsak nem bóvli kinai müanyagot dugdostok fel egymásnak. Újazni, nyalni pasi is tud. És akkor ott van a lelki kielégülés is, hogy tudod ő is 100% élvezi...

Emelett, egy igazi kapcsolat, akkor működik tökéletsen, ha a felek kiegészítik egymást. Tehát nem ugyan olyanok. Mint a téglák, amiket egymás mellé lehet pakolni. Inkább mint a kirakó darabkái. Mikor a másik ott erős ahol te gyenge vagy! Mert nincs két egyforma ember! Ezért van szükség két ellenkező nemű emberre is, mert ők alkotnak egy egészet! Ők tudnak alkotni egy újat! Az azonosneműekkel való bohóckodás, csak két félt ad mindig...

2018. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Csak azért nem töröltetem a válaszod, mert azt akarom hogy minden leszbikus lássa ezt.


1. Miért jössz a leszbikus kategóriába ha nem vagy leszbikus? Ha te a húst szereted akkor a vega csoportokban is háborogsz? Ne lepődj meg ha ezért mindenki ki fog osztani téged...mégis mi a franc közöd van más emberek életviteléhez? Szerinted tehetek róla hogy a lányokat szeretem?


2. Édes szivem, mielőtt olyan okosnak hiszed magad, nézz utána, hogy nem csak örökbefogadás létezik. Lehet úgy is saját gyerekem hogy az tényleg a saját gyerekem :) Másrészt meg miből gondolod hogy egy örökbefogadott gyermeket nem fogok szeretni? Ja hogy te csak akkor szereted a gyerekedet ha az sajátod? Tehát ha a kórházban elcserélik és 18 éves lesz mire rájöttök a turpisságra, akkor már nem fogod szeretni? Mekkora egy sggfej vagy te...


3. Anyádnak volt "feladata", hogy normális embert neveljen belőled. Nem sikerült. Ne mond meg mi az én "biológiai feladatom"


4. Nem igazán értem ezt a feltevésed hogy nem elégít ki egy azonos nemű kapcsolat...Ismerek heteró és biszex nőket akik inkább lennének leszbikusok, mert a pasik annyira parasztok. Nem vagyok férfigyűlölő, nem én találtam ezt ki. Elég sokatmondó ha ezt gondolják a pasikat szerető nők...


5. "nyalni, ujjazni pasi is tud". Igen, csak szarul. Mert én a lányokat szeretem. Engem ők izgatnak fel. Neked is kitudja verni egy pasi, és te is meg tudsz dugni egy pasit. Ugyanaz. Ja hogy te undorodsz tőle? Én is a férfiaktól.


6. Nem igénylek műbránereket, a gondolattól is undorodom, nem tudom miből gondolod hogy minden nő vágyik a hüvelyi izgatásra. Nekem tökéletesen megfelel a párom nyelve és ujja. Én őt kívánom.


7. Miből gondolod hogy a "lelki kielégülés" csak akkor jár ha egy pasit elégítek ki vagy egy pasi elégít ki engem? Tökéletes lelki egyensúly tör rám akkor is ha a barátnőmet elégítem ki, mert szeretem őt. Ez nem csak a szexről szól. Lehet hogy ti pasik a szex körül forogtok, de nekünk érzéseink is vannak és szerelmesek vagyunk.


8. Heteró kapcsolatokban is olyat keresnek az emberek akik hasonlítanak egymásra. Közös hobbik, közös életfelfogás. Az egy dolog hogy más van a lábaik közt. Vagy neked azért nem mindegy ez mert nem tartod egyenjogúnak a nőket? Erre már nem mondok semmit...


9. Basz.ódj meg.

2018. jún. 9. 10:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!